دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب لپ تاپ ایسوس Asus X556UJ

قاب جلو ال سی دی ایسوس X555Lقاب دور مانیتور Asus X555L که به آن کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، جنس آن از پلاستیک فشرده هست. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت و خرید انواع قاب ایسوس X555L را در این صفحه مشاهده نمایید.     ..
3,291,800 ریال
قاب جلو ال سی دی ایسوس X556قاب دور مانیتور Asus X556 که به آن کاور B نیز گفته می شود. قاب و بدنه پوشاننده و محافظ قطعات لپ تاپ است. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید خرید و قیمت انواع قاب ایسوس X556 را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید و قیمت قاب جلو ال سی دی بدنه ایسوس X556ای..
1,983,800 ریال
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ ایسوس X554-X555-X556-R556 مشکی-پلاستیکی
نا موجود
قاب پشت ال سی دی ایسوس X556UJقاب پشت ال سی دی Asus X556UJ یا Back Cover ، که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید انواع قاب ایسوس X556UJ را در این صفحه..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ ایسوس K556-X556 نقره ای-اینتربزرگ
نا موجود
قاب کنار کیبرد ایسوس K556قاب دور صفحه کلید یا Upper Case که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است ، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است.خرید و قیمت قاب بدنه نوت بوک ایسوس K556این قاب به رنگ نقره ای بوده و مخصوص لپ تاپ های 15 اینچی می باشد. قاب ها ..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ ایسوس K556-X556 نقره ای-اینترکوچک
نا موجود
قاب کنار کیبرد ایسوس K556UQقاب دورصفحه کلید یا Upper Case که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است.در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید قاب ایسوس K556UQ را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید و قیمت..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)
سوالات متداول

با توجه به اینکه کيبورد در دستگاه ایسوس X556UJ لحيمي است و زير قاب Cنصب مي شود. اينتر کوچک يا اينتر بزرگ بودن مهم است.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

خير ، در حالتي که کيبرد آسيبي نديده باشد شما مي توانيد بدنه C را بصورت جداگانه تهيه نماييد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات