دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 6400

قاب جلو ال سی دی دل 6400 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه (نو..
588,600 ریال
قاب پشت ال سی دی دل 6400قاب و پوشش لپ تاپ به عنوان بدنه اصلی لپ تاپ و همانند یک اسکلت یا استخوان وظیفه کنار هم نگه داشتن سایر قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد قاب ، صفحه ای است که در آخرین لایه از قسمت‌ های لپ تاپ قرار گرفته و وظیفه آن پوشاندن قطعات سخت افزاری مهم و حفظ آنها از وارد شدن ضربه و ..
4,098,400 ریال
قاب پشت ال سی دی دل 6400 دست دومبدنه لپ تاپ یا قاب لپ تاپ نقش مهمی در نگه داشتن قطعات لپ تاپ به یکدیگر دارد و خرابی یا همان شکستگی قاب تاثیر بسیار زیادی روی دستگاه و آسیب فلت تصویر دستگاه می شود. لذا در هنگام شکستگی قاب نیاز به تعویض و یا تعمیر قاب می باشد. معمولا در زمانیکه قاب سالم دستگاه (نو..
2,005,600 ریال
قاب کف دل 6400قاب و پوشش لپ تاپ به عنوان بدنه اصلی لپ تاپ و همانند یک اسکلت یا استخوان وظیفه کنار هم نگه داشتن سایر قطعات لپ تاپ را بر عهده دارد قاب ، صفحه ای است که در آخرین لایه از قسمت‌ های لپ تاپ قرار گرفته و وظیفه آن پوشاندن قطعات سخت افزاری مهم و حفظ آنها از وارد شدن ضربه و آسیب دیدگی..
3,117,400 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 6400 نقره ای
نا موجود
Case B Laptop Dell Inspiron 6400-Silverکالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 6400 نقره ای میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 6400 به "قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 6400" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 6400 نقره ای
نا موجود
Case A Laptop Dell Inspiron 6400-Silverکالای فوق قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 6400 نقره ای میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 6400 به "قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 6400" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسی..
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

قاب دل اینسپایرون 6400

رنگ قاب لپ تاپ Dell Inspiron 6400 در بازار نقره ای بوده که این رنگ مخاطب خاص خود را دارد. تنوع در قاب ها به دلیل تنوع در شکل ظاهر، جای پیچ و تعداد خارهای داخل قاب می باشد. از این رو باید هنگام خرید به مدل دستگاه خود توجه لازم را داشته و مدل دقیق لپ تاپ خود را در اختیار داشته باشید در غیر این صورت نمیتوانید قاب مناسب با لپ تاپ خود را تهیه و جایگزین قاب معیوب نمایید.
لپ تاپ دل Inspiron 6400 دارای چها مدل قاب متفاوت در قسمت های مختلف می باشند. قاب پشت و دور LED-LCD قطعاتی هستند که از صفحه نمایشگر لپ تاپ شما محافظت کرده و پوششی برای لولا های لپ تاپ می باشند. این قطعات توسط پیچ هایی که با اندازه های متفاوت هستند، به قاب ها متصل می شوند. 

مهم ترین دلیل خرابی قاب

گذاشتن اجسام سنگین روی قاب گاهی ضربه های محکم باعث شکستن قاب می شود جنس و کیفیت بدنه لپ تاپ مجاورت در برابر سرما و گرمای بیش از حد شما می توانید قیمت خرید قاب دل Inspiron 6400 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

خير فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات