دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron N4010

قاب جلو ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 14R N4010 مشکی
نا موجود
Case B Laptop Dell Inspiron 14R N4010 Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعوی..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 14R N4010 مشکی
نا موجود
Case A Laptop Dell Inspiron N4010-14R Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعوی..
قاب کف لپ تاپ دل Inspiron 14R N4010 مشکی
نا موجود
Case D Laptop Dell Inspiron N4010-14R Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب..
نگهدارنده ال سی دی لپ تاپ دل Inspiron 14R-N4010
نا موجود
هولدر دل N4010 نگهدارنده لپ تاپ Dell Inspiron N4010 از قسمت های مهم لپ تاپ به حساب می آید در صورت آسیب رسیدن به این قطعه از نوت بوک شما می بایست کالای جدید خریداری نمایید.هولدر در لپ تاپ درب قسمت بالا را به درب پایین متصل می کند، در واقع وظیفه هولدرها نگه داشتن صفحه نمایشگر می باشد درحقیقت هولدر ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

قاب دل 4010

قاب لپ تاپ Dell Inspiron 4010 یکی از اجزا و قطعات سخت افزاری در این لپ تاپ به شمار می رود. لپتاپ دل 4010 هم مانند دیگر لپتاپ ها دارای چهار قاب برای محافظت از اجزای داخلی آن می باشد. 
Case A 4010
Case B 4010
Case C 4010
Case D 4010
شرکت تولید کننده لپ تاپ دل برای Dell 4010  کاور کنار کیبرد آن را در رنگ های متفاوتی تولید کرده است که شما می توانید رنگ نوک مدادی آن را در این صفحه مشاهده نمایید. قاب های پشت و جلو ال سی دی به عنوان محافظی برای led می باشند که آن را از آسیب های احتمالی مانند ضربه شدید محافظت می نماید.
کیس اکثر مدل های لپ تاپ در بازار موجود است. گاهی ممکن است در لپ تاپ لق و یا شل شود که این مشکل اغلب ناشی از لولای دل 4010 است. قابلیتی که این لپ تاپ نسبت به لپ تاپ های دیگر دارد این است که لولا و نگهدارنده ال سی دی آن بصورت جدا از هم می باشند. یعنی در صورتی که هر یک از آنها آسیب ببیند می توانید آن را بصورت جاگانه تعویض نمایید.
شما می توانید قیمت خرید قاب دل 4010 را در این صفحه مشاهده نمایید

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات