دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude D630

Hings Laptop Dell D630 لولا لپ تاپ Dell Latitude D630 از دو قسمت تشکیل شده است که قسمتی از آن به قاب پشت ال سی دی و قسمتی دیگر به قاب کف پیچ می شود و همچنین لولاهای لپ تاپ به وسیله نگهدارنده به نمایشگر پیچ شده است و این بخش توسط قاب جلو ال سی دی پوشانده می شود.لولای لپ تاپ به دلیل استهلاک فر..
675,800 ریال
Case C Laptop Dell Latitude D630 Gray-Silver کالای فوق قاب کنار کیبرد لپ تاپ دل Latitude D630 نوک مدادی-نقره ای میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ D630 به "قاب و لولای لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude D630" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکس..
2,103,700 ریال
Holder LCD Laptop Dell Latitude D620 از مهم ترین قطعات لپ تاپ dell latitude d620 لولا میباشد.در صورت خرابی اولین قدم برای درست کردن تعمیر لولا میباشد.که در صورت سهل انگاری به صفحه نمایشگر و فلت دستگاه آسیب میزند.برای جلوگیری از خسارت بیشتر میتوانید فلت دستگاه دل d620 را تهیه کنید.شما میتوانید قیم..
861,100 ریال
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل Latitude D630 نقره ای
نا موجود
Case A Laptop Dell Latitude D630 Silver کالای فوق قاب پشت ال سی دی لپ تاپ دل Latitude D630 نقره ای میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ D630 به "قاب و لولای لپ تاپ دل لتیتود Dell Latitude D630" مراجعه نمایید...
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

قاب دل D630

لپ تاپ Dell D630 از دو قسمت بالا و قسمت پایین تشکیل شده است. سلامت قاب ها و بدنه تأثیر مهمی در استحکام سایر قطعات دارند.لپ تاپ ها از۴ نوع قاب تشکیل می شوند. شما در هنگام تعویض یا تعمیر قاب لپ تاپ دل می توانید فقط قابی را که دچار آسیب و صدمه شده است را تعویض نمایید.
قاب A: قاب A قاب روی لپ تاپ است ، قابی که روی درب لپ تاپ دل  دل D630 قرار دارد.
قاب B: قاب جلویی لپ تاپ می باشد.
قاب C: قابی که دور کیبورد قرار داردو فضای خالی اطراف کیبرد را پوشش می دهد.
قاب D: قاب زیرین لپ تاپ می باشد که محل اسمبل کردن قطعات سخت افزار می باشد.
قاب لپ تاپ D630 ممکن است بر اثر ضربه بشکند یا ترک بردارد. در صورتی که قاب لپ تاپ بشکند، در اغلب اوقات قابل ترمیم است؛ برای تعمیر کاور لپ تاپ با چسب های مخصوص آن را ترمیم می نمایند. اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، کیس لپ تاپ را باید تعویض نمایید. قاب لپ تاپ دل D630 معمولا در بازار موجود است. گاهی ممکن است در لپ تاپ لق شود؛ این مشکل می تواند اغلب ناشی از لولای لپ تاپ باشد.
شما می توانید قیمت خرید قاب دل D630 را در این صفحه مشاهده نمایید.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات