دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ دل وسترو 1510 Dell Vostro

Case C Laptop Dell Vostro 1510 Black کالای فوق قاب کنار کیبرد لپ تاپ دل Vostro 1510 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 1510 به "قاب و لولای لپ تاپ دل وسترو 1510 Dell Vostro" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگی پیچ ها هن..
2,561,500 ریال
Hings Laptop Dell Vostro 1510 لولا لپ تاپ Dell Vostro 1510 قاب A و قاب B نوت بوک را به قاب  Cو قاب D متصل می کند. با توجه به اینکه لولا لپ تاپ دل وسترو 1510 قسمت بالایی و پایینی لپ تاپ را به هم متصل نگه می دارد در نتیجه باید از فلز های مقاوم در ساختار آن استفاده شود، به همین دلیل است که جنس ..
741,200 ریال
قاب کف لپ تاپ دل Vostro 1510 مشکی
نا موجود
Case D Laptop Dell Vostro 1510 Black قاب لپ تاپ Dell Vostro 1510 Black دارای خط و خش می باشد. کالای فوق قاب کف لپ تاپ دل Vostro 1510 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 1510 به "قاب و لولای لپ تاپ دل وسترو 1510 Dell Vostro" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض ..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

قاب دل وسترو1510

همانطور که میدانید قاب یک صفحه ی پلاستیکی می باشد که در خارجی ترین قسمت لپ تاپ قرار دارد و وظیفه آن حفظ و نگهداری قطعات سخت افزاری داخل لپ تاپ، از ضربه و آسیب های دیگر می باشد. قاب لپ تاپ Dell Vostro 1510 هم برای این مدل لپ تاپ به عنوان پوشش و محافظ عمل می کند. 

دلیل اهمیت مراقبت از قاب لپ تاپ دل 1510

مراقبت از قاب لپ تاپ در پیشگیری از تعویض و یا تعمیر این قطعه بسیار موثر است. زیرا قاب ها نقش بسزایی در زیبایی ظاهر و محافظت از قطعات سخت افزاری دارند، باید نسبت به عواملی که باعث خرابی آنها می شوند توجه کافی را داشته باشیم. به عنوان مثال برای جلو گیری از لک شدن قاب میتوانید از طلق یا محافظ های پلاستیکی قاب استفاده نمایید.

عواملی که باعث آسیب رسیدن به قاب می شود

خرابی لولا

افتادن از ارتفاع

حمل و نقل غیر اصولی از سمت درب لپ تاپ

ریختن مایعاتی که باعث لک شدن و آسیب به قاب می شوند. مانند سفید کننده های خانگی که دارای آمونیاک هستند.

امیدواریم توانسته باشیم خیلی کوتاه و مختصر این قطعه سخت افزاری را به شما معرفی کرده و میزان اهمیت آن را در لپ تاپ برای شما بیان کرده باشیم.
شما میتوانید قیمت خرید قاب دل 1510 را در این صفحه مشاهده نمایید.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات