دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ دل ایکس پی اس Dell XPS 1340

Case A-B Laptop Dell XPS 1340 With Glass قاب پشت و جلو ال سی دی لپ تاپ Dell XPS 1340 With Glass دارای خط و خش می باشد. کالای فوق قاب پشت و جلو ال سی دی لپ تاپ دل XPS 1340 مشکی-ال ای دی نازک همراه با شیشه میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ 1340 به "قاب و لولای لپ تاپ د..
4,708,800 ریال
Hings Laptop Dell 1340 یکی از نکات مهم که درباره لولا Dell Studio XPS 1340 می توان اشاره کرد این است که نوت بوک دل 1340 دارای دو مدل صفحه نمایش LED و LCD می باشد که متناسب با این دو مدل مانیتور، لولای آنها متفاوت هستند و جایگزین کردن این دو مدل به جای یکدیگر امکان پذیر نمی باشد. لولاها بر اثر عوا..
795,700 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

قاب دل 1340

قاب لپ تاپ Dell Studio XPS 1340 در خارجی ترین قسمت این لپ تاپ قرار دارد که به عنوان محافظی برای نوت بوک می باشد. کیس دل 1340 از 4 قسمت مختلف تشکیل شده است که با توجه به محل قرارگیری آن قسمت وظیفه ی مشخصی را نیز دارند. قاب این لپ تاپ از دو رنگ متفاوت مشکی و نقره ای تشکیل شده است که این ویژگی این قاب را از دیگر قاب های لپ تاپ های دل متمایز کرده است.
کاور های این مدل لپ تاپ هم مانند دیگر قطعات و قاب های لپ تاپ های دیگر دچارصدمه و آسیب می شود. خرابی لولا لپ تاپ یکی از دلایلی است که با باعث شکستن و آسیب به قاب های لپ تاپ می شود. در صورتی که با شکستن قاب لپ تاپ مواجه هستید یا باید آن را تعمیر کرده ویا باید نسبت به تعویض آن اقدامات لازم را انجام دهید. درهر صورت باید شما مهارت و توانایی کافی برای تعویض و یا تعمیر قطعات لپ تاپ را داشته باشید در غیر این صورت باعث آسیب و صدمه به قطعات دیگر نیز می شود. یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید در نظر داشته باشید این است که مدل دستگاه خود را بدانید زیرا خرید کالای مشابه برای بعضی از قطعات از جمله قاب دل 1340 امکان پذیر نمی باشد. 
لپتاپ دل 1340 در دو مدل صفحه نمایشگر ال سی دی و ال ای دی تولید شده است. قاب و لولای این دو مدل لپ تاپ، با توجه به LED و LCD بودن با هم متفاوت می باشند که باید هنگام خرید قاب، از نوع صفحه نمایشگر لپ تاپتان اطلاع داشته باشید.
شما می توانید قیمت خرید قاب دل 1340 را در این صفحه مشاهده نمایید

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات