دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک Fujitsu LifeBook Ah544

Case D Laptop Fujitsu LifeBook AH544 Black کالای فوق قاب کف لپ تاپ فوجیتسو LifeBook AH544 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ AH544 به "قاب و لولای لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک Fujitsu LifeBook Ah544" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب..
3,248,200 ریال
قاب کنار کیبرد لپ تاپ فوجیتسو LifeBook AH544 مشکی به همراه تاچ پد
نا موجود
Case C Laptop Fujitsu LifeBook AH544 Black With TouchPad کالای فوق قاب کنار کیبرد لپ تاپ فوجیتسو LifeBook AH544 مشکی به همراه تاچ پد میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ AH544 به "قاب و لولای لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک Fujitsu LifeBook Ah544" مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعوی..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

قاب فوجیتسو ah544

در نوت بوک fujitsu lifebook ah544 4 قاب وجو دارد که هر کدام در بر گیرنده ی یک قسمت از قطعات دستگاه می باشند قاب c یا قاب کیبرد همانگونه که از نام آن مشخص است در برگیرنده ی کیبرد یا همان صفحه کلید است اما در کنار کیبرد تاچ پد و کلیک بر روی آن قرار می گیرد و پوشاننده ای بر روی مادربرد و اجزای قطعات در قاب کف می باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب فوجیستو ah544 را مشاهده نمایید.

قاب فوجیتسو ah544

نوت بوک fujitsu lifebook ah544 دارای چند قاب می باشد یکی از مهم ترین این قاب ها قاب کف یا همان قاب d می باشد که قطعات اصلی مانند مادربرد فن و لولا و... بر روی آن قرار می گیرد لولا ها بر روی آن پیچ شده و توسط لولا قسمت بالایی دستگاه بر روسی قیمت پایینی قرار میگیرد. در این مدل دستگاه تعداد پیچ ها اهمیت بسیاری دارد اگر تعداد پیچ 3 باشد باید مابقی نیز 3 پیچ باشد در غیر اینصورت هماهنگی ندارد. شما می توانید قیمت خرید قاب کف ah544 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات