دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-AU

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

 15-AU قاب اچ پی

وظیفه قاب های لپ تاپ HP Pavilion 15-AU نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد زمانی که قاب لپ تاپ اچ پی Hp Pavilion 15-AY دچار شکستگی می شود،عملا خطرات بسیار زیادی لپ تاپ شما را تهدید می کند.از جمله این تهدیدات میتوان به شکستگی برد اصلی و همچنین قطع شدن کابل فلت اتصال تصویر و همچنین شکسته شدن ال ای دی / ال سی دی لپ تاپ اشاره کرد.

 15-AU انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

 15-AU قاب پشت ال سی دی
 15-AU قاب جلو ال سی دی
 15-AU قاب کف

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور -AU15 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور -AU15 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف لپ تاپ -AU15 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-AU را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات