دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-B

Case D Laptop HP Pavilion 15-B-Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کف 15-..
3,259,100 ریال
Case C Laptop HP Pavilion 15-B-Navy Blue * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کن..
3,607,900 ریال
Hings Laptop HP Pavilion 15-B  لولا نوت بوک  HP Pavilion 15-B این امکان را به شما می دهد تا صفحه نمایش را در زوایای مختلف تنظیم کنید بهتر است زمانی که درب لپ تاپ باز می باشد ازجابه جا کردن آن پرهیز کنید زیرا موجب صدمه رسیدن به Hings و در برخی موارد باعث آسیب رساندن به قابهای لپ تاپ و آس..
915,600 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

15-B قاب و لولای اچ پی

قاب مربوط به نوت بوک به عنوان شاسی دستگاه شناخته شده است. لپ تاپ HP Pavilion 15-B با در نظر گرفتن دو قسمت اصلی بالا و پایین دستگاه ، طراحی و ساخته می شود.سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

15-B انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

15-B قاب پشت ال سی دی
15-B قاب جلو ال سی دی
15-B قاب کنار کیبرد
15-B قاب کف

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور 15-B که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور 15-B که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 15-B که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود.این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 15-B اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد. . شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-B را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک HP Pavilion 15-B ، لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه پر اصطکاک در هر نوت بوک بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 15-B را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات