دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-D

Hings Laptop HP Pavilion 15-D شکستگی لولا یا درب لپ‌ تاپ HP PAVILION 15-D یکی از مشکلات رایج است؛ این اتفاق زمانی رخ میدهد که  دائم  درب لپ‌تاپ به طور صحیح باز و بسته نشود. اما راه حل این است که در طول روز، باز و بسته کردن لولا اچ پی PAVILION 15-D  لپ‌تاپ ر..
1,275,300 ریال
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

15-D قاب و لولای اچ پی

وظیفه قاب های لپ تاپ HP Pavilion 15-D نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد  زمانی که قاب لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-D HP دچار شکستگی می شود، عملا خطرات بسیار زیادی لپ تاپ شما را تهدید می کند.از جمله این تهدیدات میتوان به شکستگی برد اصلی و همچنین قطع شدن کابل فلت اتصال تصویر و همچنین شکسته شدن ال ای دی / ال سی دی لپ تاپ اشاره کرد.

15-D انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

15-D قاب پشت ال سی دی
15-D قاب جلو ال سی دی
15-D قاب کنار کیبرد
15-D قاب کف

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور 15-D که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور 15-D که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 15-D که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 15-D اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد . شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-D را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک HP PAVILION 15-D ، لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه پر اصطکاک در هر نوت بوک بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 15-D را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات