دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-D

Hings Laptop HP Pavilion 15-Dشکستگی لولا یا درب لپ‌ تاپ HP PAVILION 15-D یکی از مشکلات رایج است؛ این اتفاق زمانی رخ میدهد که دائم درب لپ‌تاپ به طور صحیح باز و بسته نشود. اما راه حل این است که در طول روز، باز و بسته کردن لولا اچ پی PAVILION 15-D لپ‌تاپ را به حداقل برسانید..
2,245,400 ریال
قاب جلو ال سی دی اچ پی 15Dاگر به طور کلی به لپ تاپ نگاه کنیم ، دو بخش بالا و پایین را شامل می‌شود که توسط یک لولا به هم متصل شده‌اند. قاب لپ تاپ مانع از تکان خوردن و جابه‌جایی قطعات می‌شود.خرید و قیمت قاب بدنه اچ پی Pavilion 15-Dقاب بی (B) لپ تاپ بخش دیگر قاب بالایی ا..
1,722,200 ریال
قاب پشت ال سی دی HP 15-Dبه قاب پشت ال ای دی لپ تاپ اختصارا کاور A گفته می شود. این قاب نگهدارنده یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی صفحه نمایش می باشد. هرگونه ضربه در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی بر روی صفحه نمایش و قاب لپ تاپ داشته باشد.خرید و قیمت قاب بدنه نوت بوک اچ پی Pavilion 15-D ..
3,738,700 ریال
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-D قرمز-غیرتاچ
نا موجود
قاب پشت ال سی دی اچ پی 15Dقاب و پوشش لپ تاپ ها به‌عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می‌کند.خرید و قیمت قاب بدنه نوت ب..
قاب کف لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-D مشکی-خط و خش دار
نا موجود
قاب کف اچ پی HP 15-Dتوجه: قاب کف لپ تاپ Asus N56 Black بدون قفل باتری می باشد.به قاب کف یا زیر لپ تاپ HP Pavilion 15-D اختصارا کاور D نیز گفته می شود. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر ، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی نمایید. اگر بین این دو قاب شکاف یا فا..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-D مشکی-اینترکوچک
نا موجود
قاب کنار کیبرد HP 15-Dقاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌ داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می‌کند. قاب و پوشش لپ تاپ ها به‌عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. خرید و قیمت قاب بدن..
کیبرد لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-D مشکی-با قاب C
نا موجود
کیبورد اچ پی 15D کیبورد لپ تاپ شما یکی از مهمترین بخش‌ های نوت بوک شماست که اطلاعات را از شما به لپ تاپ منتقل می نماید. این بخش بسیار پراستفاده است به همین خاطر دچار مشکلات زیادی می‌شود. کیبورد یکی ازقطعات مهم لپ تاپ بوده که روزانه بارها از آن استفاده مینمایید ، کیبورد لپ تاپ ..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

15-D قاب اچ پی

وظیفه قاب های لپ تاپ HP Pavilion 15-D نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد زمانی که قاب لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-D HP دچار شکستگی می شود ، عملا خطرات بسیار زیادی لپ تاپ شما را تهدید می کند. از جمله این تهدیدات میتوان به شکستگی برد اصلی و همچنین قطع شدن کابل فلت اتصال تصویر و همچنین شکسته شدن ال ای دی / ال سی دی لپ تاپ اشاره کرد.

15-D انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

15-D قاب پشت ال سی دی اچ پی
15-D قاب جلو ال سی دی اچ پ
15-D قاب کنار کیبرد اچ پ
15-D قاب کف اچ پی

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور HP 15-D که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور HP 15-D که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد HP 15-D که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ HP 15-D اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد ، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد . می توانید ، قیمت خرید قاب اچ پی 15D را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک HP PAVILION 15-D ، لولا و Holder با هم می باشد که این قطعه به عنوان یک قطعه پر اصطکاک در هر نوت بوک بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. می توانید ، قیمت خرید لولا HP 15-D را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

شکستگي قاب کف باعث آسيب رسيدن به کابل جک برق شده و جک دچار قطعي شده است.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

با توجه به اینکه کيبورد در دستگاه اچ پی 15D لحيمي است و زير قاب Cنصب مي شود. اينتر کوچک يا اينتر بزرگ بودن مهم است.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

بله. در صورتيکه قبلا قابل تعمير نشده باشد، قابل تعمير ميباشد اما بهتر است قاب کف تعويض گردد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات