دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-G

Hings Laptop HP Pavilion 15-R یکی از قطعات اصلی لپ تاپ HP Pavilion 15-R لولا می باشد،این قطعه در طول زمان و در اثر استفاده (باز و بسته کردن لپ تاپ)ممکن است آسیب ببیند درصورتیکه حین استفاده از لپ تاپ با مشکل مواجه شدید به عنوان مثال باز کردن درب لپ تاپ به سختی و با گیر کردن قسمتی از لولا انجام شد ..
817,500 ریال
Case A Laptop HP Pavilion 15R-15T_250-G3 Silver قاب پشت ال سی دی لپ تاپ HP Pavilion 15R-15T_250-G3 دارای خط و خش میباشد...
5,090,300 ریال
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

15-G قاب و لولای اچ پی

لپ تاپ HP Pavilion 15-G از 4 قطعه قاب تشکیل شده است .سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

 15-G انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

 15-G قاب پشت ال سی دی 
 15-G قاب جلو ال سی دی
 15-G قاب کنار کیبرد
15-G قاب کف

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور 15-G که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، قاب پشت ال سی دی  در حقیقت به عنوان درب بالایی لپ تاپ قابل مشاهده است. قسمت پائین تنه دستگاه  به وسیله لولا  به قاب پشت LCD متصل می شود.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور 15-G که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. سلامت این بخش بخاطر حفظ و دوام نمایشگر از اهمیت خاصی برخوردار است. هرگونه لق شدن و یا شکستگی در جای پیچ ها و محل اتصال لولا در این قاب میتواند به فلت تصویر آسیب بزند.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 15-G که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود .قاب دور کیبورد لپ تاپ  به عنوان پوشش سطح زیرین  لپ تاپ  در نظر گرفته شده  و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیورد نیز شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-G را در این صفحه مشاهده نمایید.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 15-G اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-G را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ( Hinge) : لولای لپ تاپ 15-G به عنوان متصل کننده قسمت درب بالا و بخش پائین دستگاه شناخته می شود. لولا و نگهدارنده آن به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 15-G را در این صفحه مشاهده نمایید.

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات