دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-P

Hings Laptop HP Pavilion 15-P  یکی از موارد ضروری  در تعویض لولا لپ تاپ HP Pavilion 15-P ، داشتن  مهارت کافی در تعویض قاب نوت بوک است  درحالی که در تعویض لولا اچ پی پاویلیون 15-P مهارت کافی را ندارید بدلیل عبور فلت های نمایشگر وهمچنین وب کم در صورت ناوارد بودن ممکن ا..
2,855,800 ریال
لولا لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-P_FBY14011010 با تاچ
نا موجود
لولا 15-P زمانی که شکستکی لولا  HP Pavilion 15-Pوسیع باشد به دلیل فشار زیاد بر روی قطعه امکان جوش کاری وجود نخواهد داشت زیرا به دلیل ضخیم شدن نقطه جوش کاری شده Hings در سر جای خود درست قرار نخواهد گرفت که این امر باعث آسیب رسیدن به لولا اچ پی پاویلیون 15-P و شکسته شدن قاب و پیچ میگردد. ..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

15-p قاب و لولای اچ پی

لپ تاپ HP Pavilion 15-P از 4 قطعه قاب تشکیل شده است و شامل قاب های A و B و C و D می باشد. دو مدل TOUCH و NON TOUCH دارد . سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون -P15

15-P قاب پشت ال سی دی
15-P قاب جلو ال سی دی
15-P قاب کنار کیبرد
15-P قاب کف

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور 15-P که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،برای مدل non-touch می باشد. قاب پشت ال سی دی در حقیقت به عنوان درب بالایی لپ تاپ قابل مشاهده است. قسمت پائین تنه دستگاه  به وسیله لولا  به قاب پشت LCD متصل می شود.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور 15-P که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. سلامت این بخش بخاطر حفظ و دوام نمایشگر از اهمیت خاصی برخوردار است. هرگونه لق شدن و یا شکستگی در جای پیچ ها و محل اتصال لولا در این قاب میتواند به فلت تصویر آسیب بزند.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 15-P که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود .قاب دور کیبورد لپ تاپ  به عنوان پوشش سطح زیرین  لپ تاپ  در نظر گرفته شده  و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیورد نیز شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-P را در این صفحه مشاهده نمایید.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 15-P اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 15-P را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ( Hinge) : لولای لپ تاپ 15-P به عنوان متصل کننده قسمت درب بالا و بخش پائین دستگاه شناخته می شود. لولا و نگهدارنده آن به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند.دارای دو مدل تاچ و غیرتاچ است. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 15-P را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات