دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 15-R

Hings Laptop HP Pavilion 15-Rیکی از قطعات اصلی لپ تاپ HP Pavilion 15-R لولا می باشد، این قطعه در طول زمان و در اثر استفاده (باز و بسته کردن لپ تاپ) ممکن است آسیب ببیند در صورتیکه حین استفاده از لپ تاپ با مشکل مواجه شدید به عنوان مثال باز کردن درب لپ تاپ به سختی و با گیر کردن قسمتی از لولا انجام ..
1,144,500 ریال
قاب پشت ال سی دی اچ پی 15Rقاب پشت مانیتور 15R که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب مربوط به لپ تاپ با سی پی یو اینتل می باشد قاب پشت ال سی دی در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد درصورتیکه این قاب دچار آسیب شود می توانید خرید و قیمت انواع ..
2,779,500 ریال
قاب جلو ال سی دی اچ پی 15Rقاب دور یا جلوی مانیتور HP Pavilion 15-R که به آن کاور B نیز گفته می شود. این قاب مربوط به لپ تاپ غیرتاچ این مدل می باشد. قاب پشت ال سی دی بر روی قاب A قرار می گیرد و پوشش کامل بر روی صفحه نمایش و لولا و فلت می باشد. چنانچه این قاب دچار شکستگی و آسیب شود لازم است آن را ..
1,667,700 ریال
قاب پشت ال سی دی اچ پی 15Rقاب و پوشش لپ تاپ ها به‌ عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می‌کند.خرید و قیمت قاب بدنه نوت ..
5,112,100 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-R 15-G مشکی
نا موجود
قاب جلو ال سی دی اچ پی 15Rقاب و پوشش لپ تاپ ها به‌عنوان بدنه اصلی آن محسوب می‌شوند که سایر قطعات لپ تاپ به آن متصل می‌گردند. قاب همانند یک اسکلت و استخوان است که سایر بخش‌ها را در کنار هم نگه‌داشته و در برابر آسیب‌ها محافظت می‌کند.خرید و قیمت قاب بدنه نوت ب..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-R 15-G مشکی-براق
نا موجود
قاب پشت ال سی دی اچ پی 15Rقاب پشت مانیتور HP Pavilion 15-R که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، قاب پشت ال سی دی در حقیقت به عنوان درب بالایی لپ تاپ قابل مشاهده است. قسمت پایین تنه دستگاه به وسیله لولا به قاب پشت LCD متصل می شود. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید انو..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-R نقره ای-بدون کاور لولا
نا موجود
قاب پشت ال سی دی اچ پی HP 15-Rبه قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اختصارا کاور A گفته می شود. این قاب نگهدارنده یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی صفحه نمایش می باشد. هرگونه ضربه در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی بر روی صفحه نمایش و قاب لپ تاپ داشته باشد.خرید و قیمت قاب بدنه نوت بوک اچ پی Pavilion..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی Pavilion 15R-15T-250-G3 سفید
نا موجود
قاب پشت ال سی دی اچ پی 15Rتوجه: قاب پشت ال سی دی HP Pavilion 15R-15T-250-G3 White دارای خط و خش می باشد.قاب پشت مانیتور HP Pavilion 15-R که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب مربوط به لپ تاپ با سی پی یو اینتل می باشد قاب پشت ال سی دی در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر ..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی Pavilion 15R-15T_250-G3 نقره ای
نا موجود
قاب پشت ال سی دی اچ پی HP 15-Rتوجه: قاب پشت ال سی دی لپ تاپ HP Pavilion 15R-15T_250-G3 دارای خط و خش می باشد.قاب پشت مانیتور یا Back Cover ، HP Pavilion 15-R که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. این قطع..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-R_15-G مشکی
نا موجود
قاب کنار کیبرد اچ پی HP 15-Rقاب دور کیبرد HP Pavilion 15-R که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود. قاب دور کیبرد لپ تاپ به عنوان پوشش سطح زیرین لپ تاپ در نظر گرفته شده و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیرد نیز شناخته می شود. شما می توانید قیمت خرید انواع قاب اچ پی 15-R را در این صفحه مشاهده..
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

   15-R قاب اچ پی

انواع قاب و بدنه مربوط به لپ تاپ HP Pavilion 15-R به عنوان بدنه و شاسی دستگاه شناخته شده است و شامل قاب های A و B و C و D می باشد. سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در استحکام سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

15-R انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون

15-R قاب پشت ال سی دی اچ پی
15-R قاب جلو ال سی دی اچ پی
15-R قاب کنار کیبرداچ پی
15-R قاب کف اچ پی

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور اچ پی 15-R که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، قاب پشت ال سی دی در حقیقت به عنوان درب بالایی لپ تاپ قابل مشاهده است. قسمت پائین تنه دستگاه به وسیله لولا به قاب پشت LCD متصل می شود.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور اچ پی 15-R که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. سلامت این بخش بخاطر حفظ و دوام نمایشگر از اهمیت خاصی برخوردار است. هرگونه لق شدن و یا شکستگی در جای پیچ ها و محل اتصال لولا در این قاب میتواند به فلت تصویر آسیب بزند.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد اچ پی 15-R که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود.قاب دور کیبورد لپ تاپ به عنوان پوشش سطح زیرین لپ تاپ در نظر گرفته شده و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیورد نیز شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد. می توانید ، قیمت خرید قاب اچ پی 15R را در این صفحه مشاهده نمایید.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 15-R اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌ تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. می توانید ، قیمت خرید قاب اچ پی 15R را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ( Hinge) : لولای لپ تاپ 15R به عنوان متصل کننده قسمت درب بالا و بخش پائین دستگاه شناخته می شود. لولا و نگهدارنده آن به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند. می توانید ، قیمت خرید لولا اچ پی 15-R را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

خير فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

شکستگي قاب کف باعث آسيب رسيدن به کابل جک برق شده و جک دچار قطعي شده است.

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات