دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion DV6-7000

قاب جلو ال سی دی اچ پی DV6-7000توجه: فریم لاستیکی دور قاب لپ تاپ HP Pavilion DV6-7000 کنده شده است. لطفا قبل از ثبت سفارش به عکس داخل سایت توجه نمایید.قاب جلوی مانیتورلپ تاپ HP Pavilion DV6-7000 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ..
3,095,600 ریال
قاب پشت ال سی دی اچ پی DV6-7000قاب پشت مانیتور HP Pavilion DV6-7000 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باش..
5,297,400 ریال
قاب کنار کیبرد اچ پی DV6-7000توجه: قاب کنار کیبرد این مدل لپ تاپ دارای فینگر پرینت می باشد.قاب دور صفحه کلید یا Upper Case نوت بوک HP Pavilion DV6-7000 که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است ، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. در صورت آسیب دیدن ق..
4,229,200 ریال
Hings Laptop HP Pavilion DV6-7000لولا لپ تاپ اچ پی Pavilion DV6-7000 این توانایی را به شما می دهد تا صفحه نمایش را در زوایا مختلف سامان دهی کنید بهتر است زمانی که لپ تاپ باز می باشد اقدام به جابه جا کردن آن نکنید زیرا باعث آسیب رساندن به Hings و در برخی موارد باعث آسیب رساندن به قابهای لپ تاپ می..
1,068,200 ریال
قاب کف لپ تاپ اچ پی Pavilion DV6-7000 مشکی
نا موجود
قاب کف اچ پی DV6-7000به قاب زیر لپ تاپ HP Pavilion DV6-7000 اختصارا کاورD نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد ، می باشد. مجموعه پورت ها و باتری و قسمت جک شارژ لپ تاپ نیز توسط این قاب محافظت می شود. شما می توانید قیمت خرید انواع قاب اچ پی DV6-7000 را در ا..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

قاب و لولای اچ پی DV6-7000

وظیفه قاب های لپ تاپ HP Pavilion dv6-7000 نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد زمانی که قاب لپ تاپ Pavilion dv6-7000 دچار شکستگی می شود،عملا خطرات بسیار زیادی لپ تاپ شما را تهدید می نماید. از جمله این تهدیدات میتوان به شکستگی برد اصلی و همچنین قطع شدن کابل فلت اتصال تصویر و همچنین شکسته شدن ال ای دی لپ تاپ اشاره نمود.

انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون DV6-7000

قاب پشت ال سی دی dv6-7000
قاب جلو ال سی دی dv6-7000
قاب کنار کیبرد dv6-7000
قاب کف dv6-7000

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور dv6-7000 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور dv6-7000 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد dv6-7000 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود.
این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف لپ تاپ dv6-7000 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی dv6-7000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک dv6-7000 از قطعات پر استهلاک می باشد. در این مدل لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه مکانیکی در هر لپ تاپ بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی dv6-7000 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

خير فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

بله. در صورتيکه قبلا قابل تعمير نشده باشد، قابل تعمير ميباشد اما بهتر است قاب کف تعويض گردد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات