دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion G62

Hings Laptop HP G62 لولای لپتاپ اچ پی Pavilion G62 از جمله قطعات مکانیکی لپتاپ محسوب می شود. عملکرد عمده لولاها در جهت بازبسته کردن درب لپتاپ است. اگر از لپتاپ به خوبی نگهداری شود و در جای مناسبی قرار گیرد و ضمنا بازبسته کردن درب لپتاپ به روش استاندارد انجام شود Hings  لپتاپ تا مدتهای زیادی ..
915,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

قاب و لولای اچ پی G62

نوت بوک HP Pavilion G62 سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون G62

قاب کف G62

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ G62 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی G62 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای لپ تاپ G62 به عنوان متصل کننده قسمت درب بالا و بخش پائین دستگاه شناخته می شود. لولا و نگهدارنده آن به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی G62 را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات