دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 450 G0

Hings Laptop HP Probook 450 G0 یکی از موارد مهم در تعویض لولا لپ تاپHP ProBook 450 G0 ، داشتن مهارت در تعویض کردن قابها می باشد ، درصورتی که در این مورد مهارت لازم را ندارید بدلیل عبور فلت های نمایشگر وهمچنین وبکم در صورت ناوارد بودن ممکن است به فلت نوت بوک صدمه وارد نمایید  در صورت آسیب رس..
1,340,700 ریال
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

 450 G0 قاب و لولای اچ پی

انواع قاب مربوط به لپ تاپ به عنوان شاسی دستگاه شناخته شده است. لپ تاپ HP Probook 450 G0 با در نظر گرفتن دو قسمت اصلی بالا و پایین دستگاه ، طراحی و ساخته می شود.سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

 450 G0 انواع قاب لپ تاپ اچ پی پروبووک

 450 G0 قاب پشت ال سی دی
 450 G0 قاب جلو ال سی دی
 450 G0 قاب کنار کیبرد
 450 G0 قاب کف

قاب لپ تاپ اچ پی HP PROBOOK 450-G0 شامل قاب های A و B و C و D می باشد که همگی از جنس پلاستیکی هستند.در صورت عدم توجه به شکستگی و ضربه دیدن کاور لپ تاپ هزینه شما در این مسئله چند برابر میشود و می تواند باعث وارد شدن آسیب جدی به مادربرد، ال سی دی و سایر اجزای مهم لپ تاپ گردد.

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور 450 G0 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور 450 G0 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 450 G0 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود.
این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 450 G0 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 450 G0 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک 450 G0 لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه مکانیکی و همچنین پر اصطکاک در هر لپ تاپ بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 450 G0 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات