دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 450 G1

درب قاب کف اچ پی HP 450-G1این قاب پوشاننده بخش های مهم لپ تاپ از جمله هارد و درایو و رم می باشد. بنابراین نگهداری از آن حائز اهمیت می باشد و همچنین جنس این قاب از نوع پلاستیک فشرده می باشد.خرید و قیمت درب قاب کف نوت بوک اچ پی ProBook 450-G1درب کف لپ تاپ با توجه به نیاز مشتری ممکن است در ..
1,667,700 ریال
قاب کف اچ پی HP 450-G1به قاب زیر لپ تاپ HP ProBook 450-G1 اختصارا کاورD نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد ، می باشد. مجموعه پورت ها و باتری و قسمت جک شارژ لپ تاپ نیز توسط این قاب محافظت می شود. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 450-G1 را در این صفحه مش..
4,011,200 ریال
Hings Laptop HP Probook 450 G0یکی از موارد مهم در تعویض لولا لپ تاپ HP ProBook 450 G0 ، داشتن مهارت در تعویض کردن قابها می باشد ، در صورتی که در این مورد مهارت لازم را ندارید بدلیل عبور فلت های نمایشگر و همچنین وبکم در صورت ناوارد بودن ممکن است به فلت نوت بوک صدمه وارد نمایید. در صورت آسیب رسید..
1,580,500 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ اچ پی ProBook 450-G1 مشکی
نا موجود
قاب جلو ال سی دی اچ پی 450 G1قاب دور یا جلوی مانیتور HP ProBook 450 G1 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید خرید و قیمت قاب اچ پی 450G1 را د..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی ProBook 450-G1 مشکی
نا موجود
قاب پشت ال سی دی اچ پی HP 450-G1قاب پشت مانیتور HP ProBook 450 G1 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود ، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد...
قاب کنار کیبرد لپ تاپ اچ پی ProBook 450-G1 بژ-با فینگرپرینت به همراه تاچ پد-خط و خش دار
نا موجود
قاب کنار کیبرد اچ پی HP 450-G1قاب دور کیبورد لپ تاپ HP ProBook 450-G1 که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود. قاب دور کیبورد نوت بوک به عنوان پوشش سطح زیرین لپ تاپ در نظر گرفته شده و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیورد نیز شناخته می شود. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

HP 450 G1 قاب اچ پی

لپ تاپ HP Probook 450 G1 از 4 قطعه قاب تشکیل شده است که وظیفه قاب ها نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد. قاب ها هم مانند دیگر قطعات لپ تاپ دچار آسیب و شکستگی شده و نیاز به تعویض و در بعضی موارد می توان آنها را تعمیر کرد. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

HP 450 G1 انواع قاب لپ تاپ اچ پی پروبووک

 450 G1 قاب پشت ال سی دی اچ پی
 450 G1 قاب جلو ال سی دی اچ پی
 450 G1 قاب کنار کیبرد اچ پی
 450 G1 قاب کف اچ پی
 450 G1 درب قاب کف اچ پی

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور اچ پی 450G1 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد .

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور اچ پی 450G1 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد اچ پی 450G1 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود.
این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ اچ پی 450G1 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود .این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد می باشد. مجموعه پورت ها و باتری و قسمت جک شارژ لپ تاپ نیز توسط این قاب محافظت می شود. می توانید ، قیمت خرید قاب اچ پی 450G1 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولا و نگهدارنده 450G1 به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند. این لولا به صورت یکپارچه استفاده می شود و از مزایای آن، خرابی کمتر نسبت به سایر لولاها می باشد. می توانید ، قیمت خرید لولا اچ پی G1450 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

اين قاب ها دو مدل است : با فينگر و بدون فينگر که هردو با يکديگر قابل جا بجايي است. فقط اگر بدون فينگر استفاده کنيم جاي فينگر پرينت را ندارد اگر به عکس به جاي بدون فينگر از با فينگر استفاده شود يک حفره خالي در قاب مشاهده مي شود.

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

خير فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات