دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 450 G2

Hings Laptop HP ProBook 450-G2  لولا لپ تاپ HP ProBook 450-G2 دارای کیفیت های گوناگونی می باشد اما فارغ از جنس و نوع این قطعات،جای آنها در تمام لپ تاپ ها یکسان است.همه ی لولاها،متصل به ال سی دی لپ تاپ می باشند.همچنین لولا لپ تاپ اچ پی پروبووک HP ProBook 450-G2 به نمایشگر پیچ شده و توسط قاب ج..
1,874,800 ریال
Case A Laptop HP ProBook 450G2-Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب پ..
4,261,900 ریال
Case B Laptop HP ProBook 450-G2-Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب ..
2,507,000 ریال
Case D Laptop HP ProBook 450-G2 * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کف 450G2 ..
3,706,000 ریال
قاب کنار کیبرد لپ تاپ اچ پی ProBook 450-G2 نوک مدادی
نا موجود
Case C Laptop HP ProBook 450-G2-Silver * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب..
لولا لپ تاپ اچ پی ProBook 450-G2_AM15A000200 سه پیچ
نا موجود
لولا 450-G2 لولای لپ تاپ اچ پی پروبوک 450-G2 دارای 3 جای پیچ می باشد وقطعه ای است که وجودش در بازو بسته کردن دستگاه لازم است. این قطعه مکانیکی فشار زیادی را متحمل می شود و به علت طراحی آن حساس است و براساس تجارب وجود اگر شکستگی Hings Laptop HP ProBook 450-G2 زیاد و وسیع باشد امکان تعمیر یا جوش ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

 450 G2 قاب و لولای اچ پی

انواع قاب و بدنه مربوط به لپ تاپ به عنوان بدنه و شاسی دستگاه شناخته شده است. لپ تاپ HP Probook 450 G2 با در نظر گرفتن دو قسمت اصلی بالا و پایین دستگاه ، طراحی و ساخته می شود.سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

 450 G2 انواع قاب لپ تاپ اچ پی پروبووک

450 G2 قاب پشت ال سی دی
450 G2 قاب جلو ال سی دی
450 G2 قاب کنار کیبرد
450 G2 قاب کف

قاب لپ تاپ اچ پی HP PROBOOK 450-G2 شامل قاب های A و B و C و D می باشد که همگی از جنس پلاستیکی هستند.در صورت عدم توجه به شکستگی و ضربه دیدن کاور لپ تاپ هزینه شما در این مسئله چند برابر میشود و می تواند باعث وارد شدن آسیب جدی به مادربرد، ال سی دی و سایر اجزای مهم لپ تاپ گردد.

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور 450 G2 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور 450 G2 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 450 G2 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود.
این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 450 G2 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد. . شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 450 G2 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک 450 G2 دارای 2 فرم از نوع سه پیچ و چهار پیچ می باشد .در این مدل لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه مکانیکی و همچنین پر اصطکاک در هر لپ تاپ بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 450 G2 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات