دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 450 G3

Case B Laptop HP ProBook 450 G3 * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب ج..
2,299,900 ریال
Case D Laptop HP ProBook 450 G3 * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کف 450..
3,836,800 ریال
Hings Laptop HP ProBook 450 G3 لولا لپ تاپ اچ پی پروبوک ProBook 450 G3 یکی از قطعات مکانیکی وپر استهلاک نوت بوک می باشد ،در نظر داشته باشید که شل بودن یا سفت بودن بیش از حد لولا باعث شکستگی لولا و یا خرابی فلت می شود وهمچنین ممکن است قسمت پلاستیکی که به لولا توسط پیچ های مخصوص متصل می باشد ت..
2,855,800 ریال
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی ProBook 450 G3 مشکی
نا موجود
Case A Laptop HP ProBook 450 G3 Black  توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

450 G3 قاب و لولای اچ پی

وظیفه قاب های لپ تاپ HP Probook 450 G3 نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد زمانی که قاب لپ تاپ اچ پی HP Probook 450 G3 دچار شکستگی می شود،عملا خطرات بسیار زیادی لپ تاپ شما را تهدید می کند.از جمله این تهدیدات میتوان به شکستگی برد اصلی و همچنین قطع شدن کابل فلت اتصال تصویر و همچنین شکسته شدن ال ای دی / ال سی دی لپ تاپ اشاره کرد.

450 G3 انواع قاب لپ تاپ اچ پی پروبووک

450 G3 قاب پشت ال سی دی
450 G3 قاب جلو ال سی دی
450 G3 قاب کنار کیبرد
450 G3 قاب کف

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور 450 G3 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور 450 G3 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 450 G3 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود.
این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 450 G3 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار یا ضربه آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد. . شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 450 G3 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولای نوت بوک HP Probook 450 G3 ، لولا وHolder با هم می باشد .این قطعه به عنوان یک قطعه پر اصطکاک در هر نوت بوک بوده و وظیفه باز و بسته نمودن درب دستگاه را انجام می دهد که مشخصاٌ میزان زیادی از فشار و وزن را تحمل می نماید. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 450 G3 را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات