دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ اچ پی پروبووک HP Probook 4530S

Hings Laptop HP ProBook 4530 مهمترین دلیل خراب شدن و شکستن لولا لپ تاپ HP ProBook 4530 تنظیم نبودن و ایجاد فشار مضاعف و نا متعادل بر روی آن است بنابراین درصورتی که لولای دستگاه آسیب دید باید به تعمیرکار مراجعه نمایید در غیراینصورت ممکن است آسیب وارد شده به لولای لپ تاپ موجب خراب شدن قاب های آن شو..
1,885,700 ریال
Case B Laptop HP Probook 4530 * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب جلو ال س..
1,460,600 ریال
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ اچ پی ProBook 4530 نوک مدادی
نا موجود
Case A Laptop HP Probook 4530 * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب پشت ال س..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

قاب و لولای اچ پی 4530S

تمامی قسمت های دستگاه HP Probook 4530S از نظر ظاهری با فلز پوشیده شده اند و تنها قاب دور نمایشگر و زیر آن از پلاستیک تهیه شده اند که البته دوام و مقاومت بالایی نیز دارند. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

انواع قاب لپ تاپ اچ پی پاویلیون 4530S

قاب پشت ال سی دی 4530S
قاب جلو ال سی دی 4530S
قاب کنار کیبرد 4530S
قاب کف 4530S

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) :قاب پشت مانیتور 4530S که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد و به رنگ نوک مدادی می باشد.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) :قاب دور یا جلوی مانیتور 4530S که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد 4530S که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شو.این قاب در دو نوع بدون فینگر پرینت و با فینگر پرینت می باشد و به رنگ های بژ و طوسی است. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 4530S را در این صفحه مشاهده نمایید.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ 4530S اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود .این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. مجموعه پورت ها و باتری و قسمت جک شارژ لپ تاپ نیز توسط این قاب محافظت می شود. شما می توانید قیمت خرید قاب اچ پی 4530S را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ ( Hinge) : لولا و نگهدارنده 4530S به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند. شما می توانید قیمت خرید لولا اچ پی 4530S را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات