دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad 300

Case D Laptop Lenovo Ideapad 300-15 Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب ک..
2,899,400 ریال
Hings Laptop Lenovo IdeaPad 300-15 یکی از نکات مهم که درباره لولا Lenovo ideapad 300 می توان اشاره کرد ،جایگزین کردن لولای با کیفیت به جای قطعه معیوب می باشد . جنس لولای لپتاپ معمولا فلزی است و از استحکام خوبی برخودار است. hinge لپ تاپ وزن قسمت بالایی  را تحمل می نماید و در صورت خرابی در این..
1,090,000 ریال
قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو Ideapad 300-15 مشکی
نا موجود
Case C Laptop Lenovo Ideapad 300-15 Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به علت جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کن..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات