دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad 310

قاب لنوو IDEAPAD 310

لپ تاپ Lenovo IdeaPad 310 دو قسمت اصلی بالا و پایین دستگاه می باشد .قسمت بالایی صفحه نمایش و قسمت پایین مادربرد از قطعات اصلی هستند که قرار میگیرد.در صورت خرابی در قاب ها باید بررسی گردد زیرا باعث خرابی در قطعات دیگر نیز می شود.

انواع قاب لپ تاپ لنوو آیدیاپد 310

قاب پشت ال سی دی IdeaPad 310
قاب جلو ال سی دی IdeaPad 310
قاب کنار کیبرد IdeaPad 310

قاب لپ تاپ اچ پی Lenovo IdeaPad 310 شامل قاب های A و B و C و می باشد که از جنس پلاستیکی بوده و دارای دو مدل Intell و AMD می باشد. در صورت خرابی در قاب باید حتما برای تعویض آن اقدام نمایید زیرا با توجه نکردن به قاب احتمال زیاد به قطعات داخلی دستگاه آسیب می رساند.

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) :قاب پشت مانیتور IdeaPad 310 که قاب A می نامند،این قاب مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ را پوشش می دهد.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) :قاب جلوی مانیتورIdeaPad 310 که قاب B می نامند. بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد IdeaPad 310 که قاب c می نامند.این قاب در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی ان سوار می شود.

شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو آیدیاپد 310 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات