دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad 500

قاب لنوو IDEAPAD 500

لپ تاپ Lenovo IdeaPad 500 از  دو قسمت اصلی بالا و پایین دستگاه تشکیل شده است. سلامت قاب ها برای قطعات داخلی و سلامت آن ها بسیار اهمیت دارد. قاب ها در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد.

انواع قاب لپ تاپ لنوو آیدیاپد 500

قاب پشت ال سی دی لنوو آیدیاپد 500
قاب جلو ال سی دی لنوو آیدیاپد 500
قاب کنار کیبرد لنوو آیدیاپد 500
قاب کف لنوو آیدیاپد 500

قاب لپ تاپ لنوو آیدیاپد 500 شامل قاب های A و B و C و D می باشد که همگی از جنس پلاستیک هستند که دارای دو مدل تک وبکم و سه وبکم می باشد. در صورت عدم توجه به شکستگی های ایجاد شده بر روی قاب احتمال آسیب به قطعات داخلی بالا می رود.

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) :قاب پشت مانیتور لنوو آیدیاپد 500 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) :قاب دور یا جلوی مانیتور لنوو آیدیاپد 500 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد لنوو آیدیاپد 500 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی ان سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ لنوو آیدیاپد 500 اختصارا کاور D نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد، این موضوع باید حتما برای تعویض قاب اقدام نمایید.
 

شما می توانید قیمت خرید قاب  IDEAPAD 500 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات