دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad 510

قاب لنوو Ideapad 510

لپ تاپ Lenovo IdeaPad 510 دارای دو مدل AMD و INTELL می باشد. سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

انواع قاب لپ تاپ آیدیاپد Ideapad 510

قاب پشت ال سی دی Ideapad 510
قاب جلو ال سی دی Ideapad 510
قاب کنار کیبرد Ideapad 510

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) : قاب پشت مانیتور Ideapad 510 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود. قاب پشت ال سی دی  در حقیقت به عنوان درب بالایی لپ تاپ قابل مشاهده است. قسمت پائین تنه دستگاه  به وسیله لولا  به قاب پشت LCD متصل می شود.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) : قاب دور یا جلوی مانیتور Ideapad 510 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. سلامت این بخش بخاطر حفظ و دوام نمایشگر از اهمیت خاصی برخوردار است. هرگونه لق شدن و یا شکستگی در جای پیچ ها و محل اتصال لولا در این قاب میتواند به فلت تصویر آسیب بزند.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد Ideapad 510 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود .قاب دور کیبورد لپ تاپ به عنوان پوشش سطح زیرین  لپ تاپ  در نظر گرفته شده و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیورد نیز شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو Ideapad 510 را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات