دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Flex2-15

Case B Laptop Lenovo IdeaPad Flex2-15-Blackکالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad Flex2-15 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ Flex2-15 به قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Flex2-15 مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی..
3,313,600 ریال
قاب کف لنوو Flex2-15سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند. جنس این قاب از نوع پلاستیک فشرده می باشد.خرید و قیمت قاب بدنه نوت بوک لنوو IdeaPad Flex2-15به قاب کف یا زیر لپ تا..
7,869,800 ریال
قاب کف لنوو Flex2-15به قاب کف یا زیر لپ تاپ Lenovo Ideapad Flex2-15 اختصارا کاور D نیز گفته می شود. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر ، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی نمایید. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار، ضربه..
7,651,800 ریال
Case C Laptop Lenovo IdeaPad Flex2-15 Blackکالای فوق قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو IdeaPad Flex2-15 مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ Flex2-15 به قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Flex2-15 مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و..
7,651,800 ریال
لولا Flex2-15لولا لپ تاپ Lenovo Ideapad Flex2-15 حجم زیادی از وزن دستگاه را متحمل می شود و رابط بین صفحه نمایش لپ تاپ با بدنه و قسمت اصلی لپ تاپ و صفحه کلید است و جنسی از فلز دارد. در صورت خرابی دراین قسمت باعث آسیب زدن جدی به بخش های دیگر لپ تاپ از جمله قابهایی که به Hings متصل شده و پارگی فلت ..
1,809,400 ریال
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad Flex2-15 مشکی
نا موجود
قاب پشت ال سی دی لنوو Flex2-15قاب پشت ال سی دی Lenovo IdeaPad Flex2-15 که قاب A می نامند ، این قاب مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ را پوشش می دهد. سلامت این بخش بخاطر حفظ و دوام نمایشگر از اهمیت خاصی برخوردار است. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید ..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو Ideapad Flex2-15 سفید
نا موجود
Case C Laptop Lenovo Ideapad Flex2-15 Whiteکالای فوق قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو IdeaPad Flex2-15 سفید میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ Flex2-15 به قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad Flex2-15 مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسی..
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

قاب لنوو IdeaPad Flex2-15

انواع قاب و بدنه مربوط به لپ تاپ Lenovo IdeaPad Flex2-15 به عنوان بدنه و شاسی دستگاه شناخته شده است و شامل قاب های A و B و C و D می باشد. سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در استحکام سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

خرید و قیمت انواع قاب لپ تاپ لنوو آیدیاپد

قاب پشت ال سی دی Flex2-15
قاب جلو ال سی دی Flex2-15
قاب کنار کیبرد Flex2-15
قاب کف Flex2-15

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) :قاب پشت مانیتور Flex2-15 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، قاب پشت ال سی دی در حقیقت به عنوان درب بالایی لپ تاپ قابل مشاهده است. قسمت پائین تنه دستگاه به وسیله لولا به قاب پشت LCD متصل می شود.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) :قاب دور یا جلوی مانیتور Flex2-15 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. سلامت این بخش بخاطر حفظ و دوام نمایشگر از اهمیت خاصی برخوردار است. هرگونه لق شدن و یا شکستگی در جای پیچ ها و محل اتصال لولا در این قاب میتواند به فلت تصویر آسیب بزند.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد Flex2-15 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود. قاب دور کیبورد لپ تاپ به عنوان پوشش سطح زیرین لپ تاپ در نظر گرفته شده و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیورد نیز شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ Flex2-15 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو Flex2-15 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ( Hinge) : لولای لپ تاپ Flex2-15 به عنوان متصل کننده قسمت درب بالا و بخش پائین دستگاه شناخته می شود. لولا و نگهدارنده آن به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند. شما می توانید قیمت خرید لولا لنوو Flex2-15 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

بله. کاور لن سیمی بر روی قاب کف وجود دارد و نیاز به جدا شدن از قاب داغی را ندارد.

شکستگی قاب کف باعث آسیب رسیدن به کابل جک برق شده و جک دچار قطعی شده است.

خیر، معمولا باید لولا عوض شود مگر اینکه شکستگی لولا باعث آسیب رسیدن به جای پیچ قاب شود

خیر فقط دارای یک هفته مهلت تست می باشد که می توانید مرجوع کنید.

بله ، امکان دارد با شکستگی در قسمت قاب پشت ال سی دی سبب شل شدن مانیتور لپ تاپ میشود و ممکن است ال ای دی شما شکسته شود و یا فلت تصویر , تاچ صفحه آسیب ببیند که در صورت آسیب دیدگی فلت ، مادربرد نیز آسیب می بیند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات