دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad G550

Case A Laptop Lenovo IdeaPad G550-Balck * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قا..
4,109,300 ریال
Case C Laptop Lenovo G550-Gray * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کنار کیبرد G..
4,229,200 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad G550 مشکی
نا موجود
Case B Laptop Lenovo IdeaPad G550-Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قا..
قاب کف لپ تاپ لنوو IdeaPad G550 مشکی
نا موجود
Case D Laptop Lenovo IdeaPad G550 Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ها و اتصال مجدد آن ها به دستگاه نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده، باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعویض قاب کف ..
لولا لپ تاپ لنوو IdeaPad G550_AM07W000100
نا موجود
لولا G550 جنس لولا لپ تاپ Lenovo IdeaPad G550 از آلیاژهای متفاوت می باشد که در سمت راست و چپ لپ تاپ قرار گرفته است ولی با هم یکسان نمی باشند و از یک طرف به صفحه ال سی دی و از طرف دیگر به قاب D پیچ می شود.ممکن است به مرور زمان و در اثر استفاده از لولا لنوو آیدیاپد G550 با مشکل افتادن قسمت بالای لپ..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات