دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad G560

Hings Laptop Lenovo G560لولا لپ تاپ Lenovo IdeaPad G560 قاب a-b را به قابهای c-d متصل می کند. وهمچنین از بخشی از لولا کابل های فلت و وبکم نیز عبور میکند به همین دلیل خرابی لولا لنوو آیدیاپد G560 باعث آسیب رساندن به فلت و وبکم می شود به همین دلیل حتما اقدام به تعویض لولا خود کنید. در صورت آسیب ر..
3,771,400 ریال
قاب پشت ال سی دی لنوو G560قاب پشت ال سی دی Lenovo Ideapad G560 که به آن اختصار کاور A نیز گفته می شود. این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است ، از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید انواع قاب لنوو G560 را در این ص..
5,057,600 ریال
قاب کف لنوو G560قاب کف Lenovo G560 که اصطلاحا به آن قاب D نیز گفته می شود از مهم ترین بخش های لپ تاپ نیز می باشد. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار ، ضربه و یا سقوط آسیب دیده باشد ، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد. شما ..
3,150,100 ریال
قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو G560قاب دور صفحه کلید یا Upper Case که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود.این قاب همانطور که از نام آن مشخص است ، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. خرید و قیمت قاب بدنه لنوو IdeaPad G560این قاب به رنگ مشکی بوده و مخصوص لپ تاپ های 15 اینچی م..
5,973,200 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad G560-G565 مشکی
نا موجود
قاب جلو ال سی دی لنوو G560قاب دور یا جلوی مانیتور Lenovo Ideapad G560 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. سالم بودن و رنگ قاب ها در ظاهر لپ تاپ تاثیر بسزایی دارند. قاب های شکسته و آسیب دیده ظاهر لپ تاپ را نامناسب می نماید. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید خرید و قیمت انو..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

قاب لنوو G560

یکی دیگر از اجزای مهم در لپ تاپ لنوو G560 ، قاب های این دستگاه میباشد. قاب ها تمامی اجزای لپ تاپ نظیر بردها ، فلت ها و سایر اجزا دستگاه را در خود جای میدهد. هر لپ تاپ حداقل شامل 4 قاب میباشد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

انواع قاب لپ تاپ لنوو آیدیاپد G560

قاب پشت ال سی دی g560(قاب A)
قاب جلو ال سی دی g560 (قاب B)
قاب کنار کیبرد g560(قاب C)
قاب کف ال سی دی g560(قاب D)
لولا و هلدر g560

قسمت بالایی لپ تاپ شامل قاب پشت ال سی دی ، قاب جلوی ال سی دی ، لولا و Holder و مانیتور لپ تاپ لنوو G560 میباشد. گاهی ممکن است بر اثر ضربه و افتادن لپ تاپ از ارتفاع علاوه بر آسیب قاب جلو ال سی دی ، لولا (Hings Laptop) شما آسیب ببیند که در این صورت باید اقدامات لازم برای تعویض قطعات آسیب دیده را انجام دهید.

خرید و قیمت قاب نوت بوک لنوو IdeaPad G560

گاها ممکن است به دلیل ضربه ، سفتی لولا و عوامل دیگر قاب دستگاه G560 شکسته شود و یا در طی زمان، لولای دستگاه دچار مشکل شود. شکستگی قاب ممکن است سبب ایجاد آسیب به فلت تصویر، برد های جانبی و مادربرد شود که بهتر است در صورت مشاهده شکستگی قاب ها نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمایید.

سوالات متداول

زماني که قسمت هاي مهم قاب مانند جا پيچ هاي لولا و يا قسمتي که فلت تصوير قرار دارد شکسته شده باشد ممکن باشد به ال اي دي و فلت ، جک برق يا مادر بورد آسيب ببيند.

در صورت شکستگي بهتر است تعويض گردد زيرا جاي پيچ براي نگه داري لولا و LED بسيار مهم است و امکان آسيب رساندن به ال اي دي و مادر برد و فلت تصوير مي شود.

خير. فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

بله ، امکان دارد با شکستگي در قسمت قاب پشت ال سي دي سبب شل شدن مانيتور لپ تاپ ميشود و ممکن است ال اي دي شما شکسته شود و يا فلت و تصوير آسيب ببيند که در صورت آسيب ديدگي فلت ، مادربرد نيز آسيب مي بيند.

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات