دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad S510P

قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P
نا موجود
Case B Laptop Lenovo IdeaPad S510pکالای فوق قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ S510P به قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad S510P مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگی پیچ ها هنگام ..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P غیرتاچ کاور لولا شکسته
نا موجود
Case A Laptop Lenovo IdeaPad S510p Non Touch**توجه: قاب پشت ال سی دی لپ تاپ Lenovo IdeaPad S510p Non Touch با روکش لولا شکسته می باشد.کالای فوق قاب پشت ال سی دی لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ S510P به قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپ..
قاب کف لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P
نا موجود
Case D Laptop Lenovo IdeaPad S510pکالای فوق قاب کف لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ S510P به قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad S510P مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگی پیچ ها هنگام باز کردن، ..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P مشکی
نا موجود
Case C Laptop Lenovo IdeaPad S510P Blackکالای فوق قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P مشکی میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ S510P به قاب و لولای لپ تاپ لنوو آیدیاپد Lenovo IdeaPad S510P مراجعه نمایید.ممکن است هنگام تعویض و نصب قاب لپتاپ به علت شکستگی و آسیب دیدگی پیچ ..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P نوک مدادی
نا موجود
قاب کنار کیبرد لنوو S510Pقاب دور صفحه کلید یا Upper Case که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود این قاب همانطور که از نام آن مشخص است ، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید انواع قاب لنوو S510P را در این صفحه مشاهده نمایید.خرید و ..
لولا لپ تاپ لنوو IdeaPad S510P_33-4L201-011
نا موجود
لولا S510Pزمانی که شکستگی لولا Lenovo IdeaPad S510P وسیع باشد، تعمیرکاران از روش جوشکاری استفاده می نمایند که این کار درست و اصولی نمی باشد.زیرا نقطه جوشکاری شده درست در سرجای خود قرار نمیگیرد و این به دلیل ضخیم شدن نقطه جوش داده شده است و شکستگی لولا لنوو آیدیاپد S510P باعث آسیب رسیدن به فلت و ..
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
سوالات متداول

خير. مي توانيد تاچ پد را از قاب قبلي جدا کرده و روي قاب جديد قرار دهيد ولي بايد اين جابجايي با دقت و احتياط انجام شود که به تاچ پد آسيب نرسد و به درستي نصب شود.

خير. فقط داراي يک هفته مهلت تست مي باشد که مي توانيد مرجوع کنيد.

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود

خير . قاب هاي تاچ وغير تاچ باهم متفاوت است و امکان جابجايي ندارد.

شکستگي قاب کف باعث آسيب رسيدن به کابل جک برق شده و جک دچار قطعي شده است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات