دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E540

Case B Laptop Lenovo Thinkpad Edge E531-E540 Black-Silver Four Screw لازم به ذکر است این مدل قاب مخصوص سری قاب های پشت ال سی دی لپ تاپ Lenovo Thinkpad Edge E531-E540 هستند که دارای چهار عدد جای پیچ می باشند.    ..
1,820,300 ریال
Case A Laptop Lenovo Thinkpad Edge E531-E540 Black Four Screw کالای فوق قاب پشت ال سی دی لپ تاپ لنوو Thinkpad Edge E531-E540 مشکی-چهار پیچ میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع قابهای لپ تاپ E540 به "قاب و لولای لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E540 " مراجعه نمایید...
3,706,000 ریال
لولا E531 لولا LENOVO THINKPAD E531 درلپ تاپ نقش نگدارنده دارد.لولای لپ تاپ به طور مستقیم با lcd لپ تاپ در ارتباط است , بنابراین اگر کوچکترین اشتباهی در تعویض آن صورت گیرد , ال سی دی نوت بوک شما را تحت تاثیر قرار میدهد. لولا کمک میکند تا ما بتوانیم نمایشگر را در زاویه دلخواه خودمان تنظیم نماییم ز..
828,400 ریال
لولا E540 یکی از رایج ترین مشکلاتی که باعث شکستگی لولا LENOVO THINKPAD E540  میشود افتادن از ارتفاع و ضربه خوردن و باز و بست بیش از حد نوت بوک میباشد ممکن است از سمتی دیگر هم سفتی بیش از اندازه لولا سبب شود لولا لنوو تینک پد E540  شکسته شود  که باعث میشود لولا یا فلت دستگاه آسیب بب..
915,600 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو Thinkpad Edge E531 مشکی
نا موجود
Case B Laptop Lenovo Thinkpad Edge E531 Black * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه باتری دستگاه داخلی باشد حتما باید دستگاه کامل باز شده،باتری جدا شده و قاب ها تعویض شود. روش تعو..
قاب پشت ال سی دی لپ تاپ لنوو Thinkpad Edge E531-E540 مشکی-سه پیچ
نا موجود
Case A Laptop Lenovo Thinkpad Edge E531-E540 Black-Tree Screw قاب پشت ال سی دی لپ تاپ Lenovo Thinkpad Edge E531-E540 فاقد روکش لولا می باشد. * توجه: لازم به ذکر است برای تعویض قاب، به دلیل جدا شدن فلت ال ای دی و اتصال مجدد ان به ال ای دی نیاز هست که ابتدا باتری دستگاه خارج شود و در صورتیکه ..
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

قاب Lenovo ThinkPad E540 

وظیفه قاب های لپ تاپ Lenovo ThinkPad E540 نگهداری از قطعات داخلی نوت بوک می باشد. زمانی که قاب لپ تاپ دچار شکستگی می شود،عملا خطرات بسیار زیادی لپ تاپ شما را تهدید می کند. از جمله این تهدیدات میتوان به شکستگی برد اصلی و همچنین قطع شدن کابل فلت اتصال تصویر و همچنین شکسته شدن ال ای دی / ال سی دی لپ تاپ اشاره نمود.

انواع قاب لپ تاپ لنوو تینک پد E540

قاب پشت ال سی دی E540
قاب جلو ال سی دی E540 
قاب کنار کیبرد E540
قاب کف E540 

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) :قاب پشت مانیتور E540 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود،این قاب در برگیرنده مانیتور و لولا و کابل اتصال تصویر و همچنین وب کم لپ تاپ می باشد. 

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) :قاب دور یا جلوی مانیتور E540 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد E540 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود. این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است. که در برخی مواقع فینگر پرینت یا فینگر تاچ لپتاپ هم روی آن سوار می شود.

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ E540 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. برای اینکه بدانیم قاب کف دستگاه آسیب دیده است یا خیر، باید بین قاب دور کیبورد و قاب کف دستگاه را بررسی کنیم. اگر بین این دو قاب شکاف یا فاصله ایجاد شود و یا جای پیچ های دستگاه به علت فشار یا ضربه آسیب دیده باشد، این موضوع باید توسط تعمیرکار حرفه ای لپتاپ مورد بررسی قرار گیرد و در صورت لزوم قاب کف لپ تاپ شما تعویض گردد. شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو ThinkPad E540 را در این صفحه مشاهده نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات