دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

قاب و لولای لپ تاپ لنوو تینک پد Lenovo ThinkPad E560

قاب پشت ال سی دی لنوو E560قاب پشت ال سی دی E560 جز قاب بالایی است که پشت صفحه نمایش قرار می‌گیرد.این قطعه به دلیل آنکه در معرض فشار و ضربه است،از جنسی ساخته می‌شود که استقامت بیشتری داشته باشد. ضربه و فشار برروی قاب پشت ال سی دی همچنین باز و بسته کردن بیش از حد درب لپ تاپ از دلایل شکست..
5,428,200 ریال
لولا E560لولا لپ تاپ LENOVO THINKPAD E560 قطعه ای است که هم در سمت راست نمایشگر و هم سمت چپ قرار میگیرد و البته باید به این توجه کرد که این دوسمت از لحاظ ظاهری کاملا باهم متفاوت هستند و این در تعویض لولا ها بسیار مهم هستند این لولا لنوو تینک پد E560 اگر اشتباها تعویض شود ممکن است به قاب ها آسیب ..
1,362,500 ریال
قاب جلو ال سی دی لپ تاپ لنوو Thinkpad E560 مشکی
نا موجود
قاب جلو ال سی دی لنوو E560قاب دور یا جلوی مانیتور E560 که به آن کاور B نیز گفته می شود.قاب پشت ال سی دی بر روی قاب a قرار میگیرد و پوشش کامل بر روی صفحه نمایش و لولا و فلت می باشد.چنانچه این قاب دچار شکستگی و آسیب شود لازم است آن را تعویض نمایید و شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو E560 را در این ..
قاب کف لپ تاپ لنوو Thinkpad E560 مشکی
نا موجود
قاب کف لنوو E560به قاب کف E560 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود.این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد. شما می توانی..
قاب کنار کیبرد لپ تاپ لنوو Thinkpad E560 مشکی
نا موجود
قاب کنار کیبرد لنوو E560قاب دور صفحه کلید یا Upper Case که به آن اختصارا کاور C نیز گفته می شود این قاب همانطور که از نام آن مشخص است، در برگیرنده کیبورد و تاچ پد دستگاه است.در صورت آسیب دیدن قاب های نوت بوک شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو E560 را در این صفحه مشاهده نمایید. خرید و ..
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

قاب لنوو ThinkPad E560

لپ تاپ Lenovo ThinkPad E560 از 4 قطعه قاب تشکیل شده است و شامل قاب های A و B و C و D می باشد. سلامت قاب و بدنه لپ تاپ نقش مهمی در پایداری سایر قطعات نوت بوک ایفا می نماید. قاب ها با توجه به سلیقه و در خواست کاربران در رنگ های متفاوتی تولید می شوند.

خرید و قیمت انواع قاب لپ تاپ لنوو تینک پد E560

قاب پشت ال سی دی لنوو تینک پد E560
قاب جلو ال سی دی لنوو تینک پد E560
قاب کنار کیبرد لنوو تینک پد E560
قاب کف لپ تاپ لنوو تینک پد E560

قاب پشت ال سی دی ( Back Cover ) :قاب پشت مانیتور E560 که به آن اختصارا کاور A نیز گفته می شود، برای مدل non-touch می باشد. قاب پشت ال سی دی در حقیقت به عنوان درب بالایی لپ تاپ قابل مشاهده است. قسمت پائین تنه دستگاه به وسیله لولا به قاب پشت LCD متصل می شود.

قاب دور ال سی دی ( Front Cover-Bezel Cover ) :قاب دور یا جلوی مانیتور E560 که به آن اختصارا کاور B نیز گفته می شود. سلامت این بخش بخاطر حفظ و دوام نمایشگر از اهمیت خاصی برخوردار است. هرگونه لق شدن و یا شکستگی در جای پیچ ها و محل اتصال لولا در این قاب میتواند به فلت تصویر آسیب بزند.

قاب دور صفحه کلید ( Upper Case ) : قاب دور کیبورد E560 که به آن اختصارا کاور c نیز گفته می شود .قاب دور کیبورد لپ تاپ به عنوان پوشش سطح زیرین لپ تاپ در نظر گرفته شده و به عنوان پوشش دهنده فضای خالی دور کبیورد نیز شناخته می شود. نکته حائز اهمیت در مورد این قطعه کیفیت رنگ بدنه و استحکام آن در مقابل فشار دست می باشد. 

قاب کف ( Bottom Case ) : به قاب کف یا زیر لپ تاپ E560 اختصارا کاور D یا Base Cover نیز گفته می شود. این قاب پوشاننده ی یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ یعنی مادربرد، می باشد. رسانا نبودن این قطعه از نظر الکتریکی اهمیت خاصی دارد. هرگونه رسانایی در این بخش می‌تواند تاثیرات منفی برای قطعات دستگاه داشته باشد.

شما می توانید قیمت خرید قاب لنوو E560 را در این صفحه مشاهده نمایید.

لولای لپ تاپ( Hinge) : لولای لپ تاپ E560 به عنوان متصل کننده قسمت درب بالا و بخش پائین دستگاه شناخته می شود. لولا و نگهدارنده آن به صورت پیوسته می باشد، در اصطلاح HOLDER گفته می شود که به مجموعه آن لولا می گویند. 
 

سوالات متداول

خير، معمولا بايد لولا عوض شود مگر اينکه شکستگي لولا باعث آسيب رسيدن به جاي پيچ قاب شود.

بله ، امکان دارد با شکستگی در قسمت قاب پشت ال سی دی سبب شل شدن مانیتور لپ تاپ میشود و ممکن است ال ای دی شما شکسته شود و یا فلت و تصویر آسیب ببیند که در صورت آسیب دیدگی فلت ، مادربرد نیز آسیب می بیند.

خیر. فقط دارای یک هفته مهلت تست می باشد که می توانید مرجوع کنید.

شکستگی قاب کف باعث آسیب رسیدن به برد جک برق شده و جک دچار اتصالی شده است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات