دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

دی وی دی رایتر لپ تاپ دل استودیو Dell Studio 1558

دی وی دی رایتر دل 1558

درایو نوری یک قطعه سخت افزاری است که به لپ تاپ شما را این امکان را می دهد تا دیسک های مختلف را خوانده و با آن ارتباط برقرار کند. دی وی دی رایترها با اتصال مستقیم به مادربرد دستگاه شما سرعت بالایی در پردازش اطلاعات ثبت شده روی دیسک های مختلف را دارند.

قیمت خرید دی وی دی رایتر دل 1558

دی وی دی رایترها با ابعاد و پورت های مختلفی تولید شده است که با توجه به مدل دستگاه شما متفاوت می باشد و با توجه به مدل و برند لپتاپ خود نسبت به خرید آن اقدام نمایید. به عنوان مثال درایوی که مناسب برای دستگاه دل مدل استودیو 1558 می باشد ، ابعاد 12.7 میلی متر دارد و پورت آن از نوع SATA می باشد. تفاوتی که درایو این دستگاه با سایر درایوهای نرمال دارد این است که این دی وی دی رایتر نوع مکشی می باشد یعنی با قراردادن دیسک در لبه آن دیسک به داخل کشیده می شود. شما می توانید قیمت خرید دی وی دی رایتر دل 1558 را دراین صفحه مشاهده نمایید.

گارانتی درایو دل مدل استودیو 1558

تمامی درایوهای موجود در سایت کامپیوتر افق علاوه بر گارانتی که شامل 6 ماه یا یکسال IranFSO می باشند ، 7روز مهلت تست کالا نیز دارند.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات