دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 4741

Fan Laptop Acer Aspire 4741 OEM فن نوت بوک acer aspire 4741 در دستگاه قطعه ای است که کار بسیار مهمی انجام میدهد این قطعه از داغ شدن دستگاه جلوگیری کرده و باعث خروجی مناسب هوا در دستگاه میشود در صورت خرابی یا هر تغییر نا معقول در کارکرد فن سریعا به تعمیر کار مراجعه نمایید. برای اطلاعات بیشتر می..
686,700 ریال
Heatsink Laptop Acer Aspire 4740-4741 PM گاهی مواقع احساس می کنید دمای لپ تاپ بیش از اندازه افزایش پیدا کرده است که در این صورت لازم است فن لپ تاپ 4741 و یا هیت سینک را تمیز کنید و یا در صورت نیاز به تعمیر، آن را تعمیر کنید تا از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری کند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می..
1,340,700 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن ایسر4741

وجود فن در سیستم باعث انتقال هوای گرم به خارج و جایگزین نمودن هوای خنک می‌شود. فن های لپ تاپ براساس ظاهرشان به دو دسته دایره ای و حلزونی تقسیم می‌شوند.

قیمت خرید فن ایسر4741

از علائم خرابی فن افزایش دمای لپ تاپ و تولید گرمای غیر عادی توسط آن است. گرم شدن لپ تاپ به هنگام بازی و یا استفاده از نرم افزارهای سنگین طبیعی می باشد اما اگر این دمای غیر عادی در مدت زمان طولانی تری وجود داشته باشد، خراب بودن فن لپ تاپ یکی از گزینه های پیش رو خواهد بود. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسراسپایر4741 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات