دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire 5740

فن ایسر 5740توجه: امکان دارد فن Acer Aspire 5740 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است.فن لپ تاپ Acer Aspire 5740 زمانی که لپ تاپ گرم می شود شروع بکار می کند و از طریق هیت سینک قطعات لپ تاپ و CPU را خنک می کند تمیز کردن هیت سینک سبب می شود که گرما..
643,100 ریال
فن ایسر 5740توجه: امکان دارد فن Acer Aspire 5740_Used مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است...
610,400 ریال
هیت سینک ایسر 5740یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای هیت سینک لپ تاپ برشمرد ، دفع حرارت و گرما و در نهایت خنک کنندگی قطعه و محیط مورد نظر است. در حقیقت فن های سی پی یو اگر در کنار یک منبع مانند LED متصل شوند به راحتی می توانند حرارت و همچنین گرمای تولید شده از محیط و قطعات را دریافت و به..
1,438,800 ریال
هیت سینک لپ تاپ ایسر Aspire 5740_60-4GD04-002 گرافیک دار
نا موجود
هیت سینک ایسر Aspire 5740هیت سینک ایسر Aspire 5740 یک مبدل حرارتی است که گرمای تولیدشده در قطعات داخلی لپ تاپ پردازنده و گرافیک را با کمک فن به بیرون انتقال می‌دهد. این قطعهٔ فلزی ، روی بخش‌هایی از لپ تاپ مانند پردازنده و گرافیک قرار می‌گیرد. هیت سینک ها جز سیستم تهویه دستگاه به ش..
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

فن ایسر 5740

فن لپ تاپ در تمامی لپ تاپ ها وجود دارد و وظیفه ی آن تهویه ی هوای داخل لپ تاپ و در نتیجه خنک نمودن اجزای درونی سیستم می باشد.

قیمت خرید فن ایسر 5740

پنل فن در تمامی سیستم ها وجود دارد اما دلایلی مانند گرد و خاک زیاد در محیط زندگی و کار باعث کاهش راندمان فن میشود. پایین آمدن راندمان فن پیامدهایی از جمله داغ شدن سی پی یو و افزایش صدای فن را در پی خواهد داشت. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسر اسپایر 5740 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN لپ تاپ ایسر اسپایر 5740 دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINK نوت بوک ایسر اسپایر 5740 آن عایق شود.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات