دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire E1-572

هیت سینک ایسر E1-570برخی اوقات متوجه این موضوع می شوید که بعد از استفاده از لپ تاپ ، سیستم به شدت داغ می کند و عملکرد و کارایی دفع آن کاهش یافته و به مانند قبل نمی تواند جوابگوی فعالیت های شما باشد. قطعاً این مورد می تواند طول عمر اجزای داخلی لپ تاپ را به شدت کاهش دهد در این صورت کارایی فن و هیت..
3,150,100 ریال
فن ایسر E1-572توجه: امکان دارد فن Acer Aspire E1-572_E1-530_E1-570 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است.فن Acer Aspire E1-572 یکی از قطعات لپ تاپ می باشد که وظیفه خنک نگهداشتن دستگاه را بر عهده دارد. یکی از مواردی که باعث بروز مشکل در وظیفه ..
1,373,400 ریال
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن ایسرE1-572

فن ها در هر سیستمی وظیفه انتقال جریان هوا را دارند. گرمایی که به وسیله پردازش دستگاه تولید شده ، توسط یک لوله مسی که هیت سینک نام دارد میتواند به وسیله گاز داخل هیت سینک به عنوان رسانای حرارتی، به سمت فن منتقل شده و حرارت به بیرون دستگاه انتقال می یابد.

قیمت خرید ایسر E1-572

در لپتاپ پردازنده گرافیک (GPU) وپردازنده اصلی (CPU) براثراستفاده مداوم شروع به افزایش دما می نماید که در صورت عدم گردش هوا آسیب بازگشت ناپذیری به نوت بوک وارد می شود. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسر اسپایر E1-572 را در این صفحه مشاده نمایید.
 

سوالات متداول

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک ایسر اسپایر E1-572 دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINK نوت بوک ایسر اسپایر E1-572 آن عایق شود.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود . در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات