دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire V5-571

فن لپ تاپ ایسر Aspire V5-571 غیر اورجینال
نا موجود
Fan Laptop Acer Aspire V5-571_OEM طراحی فنAcer Iconia Tab W500  به طوری تولید شده که کاملا استاندارد است وباعث گردش هوا و به تعادل رساندن دمای داخلی لپ تاپ ايسر W500 میشود حتما در نگه داری و سرویس فن نوت بوک خود کوتاهی نکنید زیرا این امر سبب آسیب دیدن سی پی یو لب تاب می شود.برای اطلاعات بیشت..
فن لپ تاپ ایسر Aspire V5_571 اورجینال
نا موجود
فن لپ تاپ ایسر Aspire V5_571 اورجینال کالای فوق فن لپ تاپ ایسر Aspire V5_571 اورجینال میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ V5_571 به فن لپ تاپ ایسر اسپایر Acer Aspire V5-571 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Acer Aspire V5_571 ORG مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشو..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن ایسر V5-571

سیستم خنک کنندگی نوت بوک از طریق فن تأمین می شود. نحوه کار فن بدین صورت می باشد که هوای خنک را از منافذ زیر دستگاه به درون می کشد و هوای گرم داخل سیستم را از اطراف دستگاه به بیرون هدایت می نماید.

قیمت خرید فن ایسر V5-571

بهتر است زمان کار با لپتاپ به محل قرار دادن آن توجه داشته باشیم تا مانعی برای ورود و خروج هوا وجود نداشته باشد. قرارگرفتن لپ تاپ بر روی سطوح نامناسب مانند فرش ، پتو ، موکت و … باعث آسیب رساندن به فن لپ تاپ می شود. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسر اسپایر V5-571 را در این صفحه مشاده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات