دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسر تراول میت Acer Travelmate 5760

Heatsink Laptop Acer TravelMate 5760 GM به بیان دیگر این وسیله یک قطعه فلزی است و روی یک تراشه مانند سی پی یو و یا رم نصب می شود و حرارت تولید شده را به بیرون انتقال میدهد. لپ تاپ ایسر TaveMate 5760 دارای دو مدل مادربرد گرافیک دار (PM) و بدون گرافیک (GM) بوده که قطعه ی Heatsink Laptop Acer Travel..
752,100 ریال
فن لپ تاپ ایسر Travelmate 5760
نا موجود
فن لپ تاپ ایسر Travelmate 5760 کالای فوق فن لپ تاپ ایسر Travelmate 5760 میباشد. جهت مشاهده قیمت و خرید انواع فن لپ تاپ 5760 به فن لپ تاپ ایسر تراول میت Acer Travelmate 5760 مراجعه نمایید. *توجه: امکان دارد فن Acer Travelmate 5760 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (ت..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن ایسر 5760

براساس نوع کار با لپ تاپ  و افزایش سرعت و مصرف انرژی پردازنده‌ها، این قسمت از قطعات(پردازنده)، همواره نسبت به سایر اجزای لپ تاپ، مقدار زیادی گرما تولید می نمایند و این موضوع باعث می‌شود که عوارض عملکردی زیادی به‌ صورت طبیعی برای آن‌ها ایجاد شود. در چنین شرایطی، فن‌ لپ تاپ برای کنترل درجه حرارت، به کمک پردازنده‌ها می‌آیند.

قیمت خرید فن ایسر 5760

فن‌‌های 4 سیم، دارای عمر بالاتری نسبت به فن‌های ۳ سیم هستند. دلیل این بهره وری بیشتر و دوام بالاتر آن است که فن ۴سیم براساس دمای قطعات داخلی، می‌تواند RPM و ولتاژ خود را تغییر دهد. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسرتراول میت 5760 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات