دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسوس Asus A53S

فن لپ تاپ ایسوس K53S-K43S غیراورجینال
نا موجود
فن ایسوس K53S صدای بلند فن لپ تاپ Asus K53S به معنای گرما است.اگر فن لپ تاپ همیشه پر سر و صدا کار میکند،این بدان معناست که لپ تاپ شما همیشه داغ است.تجمع گرد و غبار و آلودگی باعث کاهش جریان هوا می شود. کاهش جریان هوا به معنای اتلاف حرارت ضعیف است، بنابراین برای بهتر کار کردن فن لپ تاپ ایسوس K53S بای..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن ایسوس A53S

فن نوت بوک Asus A53S هوای بیرونی را از طریق دریچه ها دریافت نموده و از چند قسمت لپ تاپ، هوای گرم قسمت های داخلی رابه خارج از دستگاه هدایت می نماید. وجود فن در سیستم باعث انتقال هوای گرم به خارج و جایگزین نمودن هوای خنک می‌شود. این قطعه در تمامی نوت بوک ها وجود دارد و وظیفه آن خنک کردن اجزای درونی و تهویه هوای داخل لپ تاپ می باشد.

قیمت خرید فن ایسوس A53S

فن لپ تاپ ایسوس A53S فرآیند خنک‌ سازی را با خارج نمودن هوای گرم از سیستم انجام دهد. فن لپ تاپ وظیفه تنظیم دما را دارد و شما بسته به فعالیتی که با سیستم انجام می‌دهید، دمای پردازنده به همان مقدار بالا می‌ رود.در حالت عادی دمای پردازنده در حدود 50 درجه می باشد. فنA53S  چهار سیم میباشد. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسوس A53S را دراین صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک ایسوس A53s دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINK نوت بوک ایسوس A53s آن عایق شود.

قطعا خیر ، زیرا جریان هوای FAN میبایستی برای خنک کردن cpu وگرافیک از مسیرهیت سینک عبور کند ، استفاده از کول پد در کنار فن گزینه مناسبی است.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات