دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسوس Asus K40IN

فن لپ تاپ ایسوس K40-K50
نا موجود
فن لپ تاپ ایسوس K40-K50 *توجه: امکان دارد فن Asus K40-K50 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است. هنگامی که فن cpu لپ تاپ ASUS K50 شروع به گرم شدن می کند فن ازطریق هیت سینک شروع به خنک شدن سی پی یو لپ تاپ می کندو در برخی موارد به دلیل خراب بودن فن..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن ایسوس K40IN

عملکردی که فن لپ تاپ Asus K40IN در دستگاه انجام می‌دهد بسیار حائز اهمیت است.طرز کار این قطعه مکانیکی به این صورت است که ابتدا گرمای چیپ های داخل لپ تاپ توسط هیت سینک گرفته می شود و به فن انتقال داده می شود.سپس فن وظیفه دارد که این گرمای دریافت شده را به بیرون انتقال داده و در نتیجه سیستم را خنک می کند.

قیمت خرید فن ایسوس K40IN

فن لپ تاپ ایسوس K40IN فرآیند خنک سازی را انجام میدهد. فن ها این فرآیند را به تنهایی نمی توانند انجام دهند با کمک قطعه ای بنام هیت سینک ها این عمل صورت میگیرد. هیت سینک ها هنگامی که برنامه ای در حال اجرا میباشد به طور همزمان خنک می کنند.بدون هیت سینک پردازنده کامپیوتر شما به سرعت داغ میشود و فن دچار مشکل میشود. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسوس K40IN را دراین صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات