دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسوس Asus X451CA

فن لپ تاپ ایسوس X451-X551 اورجینال فن لپ تاپ X551 Asus دارای دو مدل سمت راست و سمت چپ دستگاه می باشد این مدل مخصوص سمت چپ دستگاه می باشد هنگام خرید توجه داشته باشید که فن سمت راست دچار مشکل شده یا سمت چپ دچار مشکل شده است. هنگامی که لپ تاپ گرم می شود شروع بکار می کند و از طریق هیت سینک قطعا..
1,057,300 ریال
فن ایسوس X451 وظیفه ای که فن asus x451 بر عهده دارد آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به فن منتقل کند و فن ایسوس x451 گرما را به خارجازدستگاه منتقل نماید. صدای فن لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم و یا حتی بدون صدا است . زمانی که صدای نا هنجار از لپ‌ تاپ می شنوید و همچنین زما..
752,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن ایسوس X451CA

فن لپ تاپ Asus X451CA قطعه است مکانیکی که از آن برای تولید جریان در داخل سیستم استفاده میگردد. فن شامل یک مجموعه دوار از پره ها است که در محور دایره ای شکل در حال حرکت است.معمولا اجزای فن در داخل نوعی محفظه قرار می گیرند که ممکن است جریان هوا را به صورتی هدایت کند که مانع برخورد اشیا یا پره های فن شود.

قیمت فن ایسوس X451CA

فن لپ تاپ ایسوس X451CA دارای 2 مدل اورجینال و غیر اورجینال با 7 روز مهلت تست میباشد. اگر حجم زیادی از گرد و خاک بر روی فن نوت بوک نشسته باشد،این امکان وجود دارد که سنگینی فن و وارد شدن فشار بیش از اندازه بر روی آن، باعث سوختن آن بشود.سوختن فن لپ تاپ ایسوس X451CA موجب خاموش شدن خودکار لپ تاپ و مشکلات دیگر آن می شود بنابراین،باید حواستان به وضعیت فن لپ تاپ بوده و آن را مدتی یکبار سرویس فن کنید. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسوس X451CA را دراین صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

بله ، تفاوت ظاهری ندارند فقط از لحاظ کیفیتی متفاوت هستند، البته مدل copy ، همان فن OEM میباشد که با نام شرکت های اورجینال ارائه میشود.

بله ، در حالتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک ایسوس X451CA دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

در حالتی که بعد از تعویض فن باد گرم از نوت بوک ایسوس X451CA خارج شود نیازی به تعویض HEATSINK نمی باشد ، در غیر اینصورت اگر باد سرد خارج شود به معنی این می باشد که گاز هیت سینک خارج شده است.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات