دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسوس Asus X551MA

فن لپ تاپ ایسوس X451-X551 اورجینال فن لپ تاپ X551 Asus دارای دو مدل سمت راست و سمت چپ دستگاه می باشد این مدل مخصوص سمت چپ دستگاه می باشد هنگام خرید توجه داشته باشید که فن سمت راست دچار مشکل شده یا سمت چپ دچار مشکل شده است. هنگامی که لپ تاپ گرم می شود شروع بکار می کند و از طریق هیت سینک قطعا..
1,057,300 ریال
فن ایسوس X451 وظیفه ای که فن asus x451 بر عهده دارد آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به فن منتقل کند و فن ایسوس x451 گرما را به خارجازدستگاه منتقل نماید. صدای فن لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم و یا حتی بدون صدا است . زمانی که صدای نا هنجار از لپ‌ تاپ می شنوید و همچنین زما..
752,100 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
سوالات متداول

بله ، تفاوت ظاهری ندارند فقط از لحاظ کیفیتی متفاوت هستند، البته مدل copy ، همان فن OEM میباشد که با نام شرکت های اورجینال ارائه میشود

در حالتی که بعد از تعویض فن باد گرم از نوت بوک ایسوس X551MA خارج شود نیازی به تعویض HEATSINK نمی باشد ، در غیر اینصورت اگر باد سرد خارج شود به معنی این می باشد که گاز هیت سینک خارج شده است.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک ایسوس X551MA دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات