دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ ایسوس Asus X55VD

فن ایسوس X55VD دو موردمهم از راه های تشخیص خرابی فن asus x55vd 10mm یکی داغ کردن بیش از اندازه دستگاه وصدای ناهنجار که از فن شنیده می شود در صورت کاهش نیافتن دمای لپ تاپ توسط فن ایسوس x55vd برای سرویس و یا تعویض فن اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید انواع فن را مشاهده نمایید..
1,002,800 ریال
فن لپ تاپ ایسوس X55VD 14mm غیراورجینال
نا موجود
فن ایسوس X55VD وظیفه فن asus x55vd 14mm در نوت بوک در اولویت خنک نگه داشتن پردازنده  می باشد در صورت هرگونه گرمای نامعقول و صدای بیش از حد باید به تعمیرگاه مراجعه کرده و اقدام به تعویض یا سرویس فن ایسوس x55vd 14 mil نمایید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید فن X55VD را مشاهده نمایید..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن ایسوس X55VD

فن سی پی یو لپ تاپ Asus X55VD هنگام عمل کردن باعث تهویه هوای داخل لپ تاپ می شود و همین عامل سبب خنک نگه داشتن آن می شود.فن لپ تاپ با مصرف 5 ولت کار میکند و میتواند هنگام گرم شدن دستگاه به درستی عمل کند. وظیفه فن لپ تاپ تنظیم دما دستگاه است قطعات CPU و GPU در لپ تاپ ها از مهمترین مولفه‌های سیستم هستند، که در حین کار گرمای زیادی تولید می‌کنند.

قیمت خرید فن ایسوس X55VD

فن لپ تاپ ایسوس X55VD  دارای 2 مدل فن با ابعاد و اندازه متفاوت میباشد. طرز کار این سیستم به این صورت است که ابتدا گرمای چیپهای داخل لپ تاپ توسط سینک گرفته شده و به فن منتقل میشود. سپس فن وظیفه دارد که این گرمای دریافت شده را به بیرون انتقال داده و در نتیجه سیستم را خنک کند بنابراین توجه به سلامت این بخش حائز اهمیت است. شما میتوانید قیمت خرید فن ایسوس X55VD را دراین صفحه مشاهده نمایید.
 

سوالات متداول

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINK نوت بوک ایسوس X55VD آن عایق شود.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک ایسوس X55VD دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

باید به اندازه FAN و تعداد سیم وجای پیچ ها دقت نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات