دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1525

فن دل 1525توجه: امکان دارد فن Dell Inspiron 1525-1545-1526-D630 OEM مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است.وظیفه ای که فن Dell Inspiron 1525 بر عهده دارد آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به بیرون منتقل کند و فن دل اینسپای..
1,122,700 ریال
هیت سینک دل 1525هیت سینک CPU به منظور کاهش گرما در انواع لپ تاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که این نوع از هیت سینک ها وجود نداشت ، نوت بوک ها نمی توانستند با سرعت حال حاضر کار کنند وظیفه هیت سینک این است که هوای گرم را از دستگاه ، دور و پراکنده کند. هیت سینک این کار را با افزایش سطح کار..
1,351,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن دل 1525

فن لپ تاپ فقط و فقط یک هدف دارد: خنک کردن سیستم با کشیدن هوای سردتر از بیرون به داخل محفظه و اجزای رایانه (عمدتا CPU) . البته ممکن است فن لپتاپ فرآیند خنک‌سازی را با خارج کردن هوای گرم از سیستم انجام دهد. با توجه به نحوه کار سیستم خنک‌کننده ، فن‌ها یا دمنده هستند و یا مکنده.

خرید و قیمت فن نوت بوک دل Inspiron 1525

هیت سینک در دستگاه دارای دو نوع گرافیک دار و بدون گرافیک میباشد که هنگام تعویض آن حتما باید به این نکته توجه نمایید و هیت سینک سازگار با مادربرد دستگاه خود را انتخاب نمایید.

سوالات متداول

خیر ، FAN سه سیم و چهار سیم کاملا از لحاظ ساختار داخلی متفاوت میباشد اما اگر فقط هدف خنک کردن دستگاه باشد و دور فن که با حداکثر چرخش است مشکلی ایجاد نکند میتوان این دو فن را جایگزین کرد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک دل اینسپایرون 1525 دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

در هنگام خرید HEATSINK حتما باید به GM (بدون گرافیک) یا PM (با گرافیک) بودن آن توجه نمایید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات