دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 1564

فن لپ تاپ دل Inspiron 1564 غیر اورجینال
نا موجود
فن دل 1564 اگر حجم زیادی از گرد و خاک بر روی فن لپ تاپ Dell Inspiron 1564 نشسته باشد،این امکان وجود دارد که سنگینی فن و وارد شدن فشار بیش از اندازه بر روی آن، باعث سوختن آن بشود.سوختن فن لپ تاپ دل 1564 موجب خاموش شدن خودکار لپ تاپ و مشکلات دیگر آن می شود بنابراین،باید حواستان به وضعیت فن لپ تاپ ب..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن 1564

سازندگان لپ تاپ برای مقابله با افزایش دمای قطعات سخت افزاری از قطعه ای به نام فن لپ تاپ دل Inspiron 1564 استفاده می نمایند. گاهی مواقع دمای نوت بوک افزایش یافته  و صدای غیرطبیعی از آن خارج می شود بنابراین لازم است که فن لپ تاپ و یا هیت سینک دل اینسپایرون 1564 اورجینال را تمیز و یا اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید تا از گرم شدن بیش از حد فن جلوگیری شود. در صورت آسیب دیدگی فن و هیت سینک ، جهت تعویض و یا تعمیر آن میتوانید قیمت خرید انواع پد سیلیکون را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINK نوت بوک مدل آن عایق شود.

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN دل مدل اینسپایرون 1564 دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات