دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ دل اینسپایرون 5521 Dell Inspiron 15R

فن لپ تاپ دل Inspiron 3521-5521 اورجینال
نا موجود
فن دل 3521 فن dell inspiron 3521 یکی از قطعات نوت بوک می باشد که وظیفه خنک نگه داشتن قطعات لپ تاپ حین کار را دارد یکی از مواردی که باعث خرابی فن دل اینسپایرون 3521 می شود کثیف بودن فن می باشد ، دلیل آن استفاده لپ تاپ در محیط های غبارآلود یا سطوح آلوده می باشد که برای تمیز کردن فن حتما لپ تاپ..
فن لپ تاپ دل Inspiron 3521-5521 OEM
نا موجود
فن لپ تاپ دل Inspiron 3521-5521 OEM جمع شدن  گرد و غبار از دلایل عمده از کار افتادن فن لپ تاپ Dell Inspiron 3521 است.در واقع گرد و غبار انباشته شده بر روی فن لپ تاپ دل اینسپایرون Dell Inspiron 3521 بین پره های آن  در مرور زمان مانعی برای چرخش درست فن می باشد و عملکرد درست دستگاه را ک..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن 5521

بعضی از لپ تاپ ها دارای دوفن هستند که یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قرار می‌گیرد. تعداد فن بیشتر به انتقال هوای سریع تر و متعادل نگه داشتن دمای قطعات کمک می نماید. اگرعملکرد فن لپ تاپ 5521 Dell Inspiron  با سر و صدای زیاد و یا بیشتر از حالت معمول باشد ، ممکن است لپ تاپ شما بیش از حد گرم شده و به جریان هوای بهتری نیاز داشته باشد، و یا ممکن است این فن ها قدیمی شده و دیگر کارایی اولیه را نداشته باشند. تمیز نگه داشتن سیستم تهویه موجب می شود که لپ تاپ شما خنک تر بماند، و از کارکرد بیش از حد فن نوت بوک دل 5521 جلوگیری شود.

سوالات متداول

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

توسط گازهایی که در داخل HEATSINK موجود می باشد ، گرما از روی سطح GPU و CPU به جلوی فن منتقل و توسط فن خارج میشود.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک اینسپایرون 15R 5521دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

قطعا خیر ، زیرا جریان هوای FAN میبایستی برای خنک کردن cpu و گرافیک از مسیرهیت سینک عبور کند ، استفاده از کول پد در کنار فن گزینه مناسبی است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات