دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ دل لتیتود دی Dell Latitude D620

فن لپ تاپ دل Inspiron 1525-1545-1526-D630 غیر اورجینال
نا موجود
فن دل 1545 وظیفه ای که فن Dell Inspiron 1525 بر عهده دارد آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به بیرون منتقل کند و فن دل اینسپایرون 1525 گرما را به بیرون از نوت بوک انتقال می دهد . صدای فن لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم است و تا زمانی که گوش خود را به لب تاب نزدیک نکنید متوج..
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

فن D620

سیستم تهویه هوای لپ تاپ از دو بخش فن وهیت سینک تشکیل میشود. فن لپ تاپ Dell Latitud D620 در سایز و انواع متفاوتی در بازار ارائه می‌شود. با توجه به نوع هرلپ تاپ ویژگی های فن ها متفاوت است. یکی از ویژگی های فن دل D620 ضخامت آن و هماهنگی با سایر قطعات می باشد. توجه به ضخامت این قطعه برای نصب درست آن حائز اهمیت بوده و لازم است در هنگام خرید به مشخصات آن توجه شود. در صورت آسیب دیدگی فن، جهت تعویض و یا تعمیر آن میتوانید قیمت خرید انواع پد سیلیکون را مشاهده نمایید.

سوالات متداول

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

بله ، میشود جایگزین کرد ولی حتما باید قسمت گرافیک دار HEATSINK نوت بوک دل لتیتیود D620 آن عایق شود.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN دل لتیتیود D620 دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

زمانیکه FAN کار میکند ولی هوایی از داخل نوت بوک خارج نمیشود می بایست فن لپ تاپ سرویس یا تعویض شود ، البته اگر فن کارکند وهوای سرد خارج بشود احتمالا هیت سینک خراب می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات