دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ دل وسترو Dell Vostro A860

فن لپ تاپ دل Vostro A860-A840
نا موجود
فن دل A860 وظیفه ای که فنdell vostro a860 برعهده دارد آن است که گرمای حاصل از چیپ‌ها را بوسیله هیت سینک به فن منتقل کند و فن دل وسترو a860 گرما را به بیرون از نوت بوک انتقال می دهد . صدای فن لپ تاپ در حالت عادی بسیار کم است و تا زمانی که گوش خود را به لب تاب نزدیک نکنید متوجه نخواه..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن A860

جنس هیت سینک لپ تاپ دل وسترو A860 گرافیک دار از مس و یا آلومینیوم می باشد. آنهایی که از مس ساخته می شوند از قدرت بالایی برای هدایت گرما و حرارت به بیرون برخوردار هستند و به سرعت می توانند حرارت را به بیرون منتقل نمایند. در طرف مقابل، هیت سینک لپ تاپ هایی که از جنس آلومینیوم هستند با توجه به اینکه از درجه هدایت حرارت پایین تری به نسبت جنس مسی برخوردار می باشد به سادگی می تواند وزن و هزینه را کاهش دهد.شما می توانید قیمت خرید فن A860 را در این صفحه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

در صورت سلامت فیزیکی ، FAN نوت بوک مدل وسترو A860 دارای 7 روز مهلت تست کالا و مرجوعی می باشد.

بله ، درصورتی که FAN مشکل فیزیکی نداشته باشد شامل یک ماه گارانتی می باشد.

در هنگام سرویس فن و هیت سینک نیاز است برای فضای بین هیت سینک و CPU از خمیر سیلیکون استفاده شود .

قطعا خیر ، زیرا جریان هوای FAN میبایستی برای خنک کردن cpu وگرافیک از مسیرهیت سینک عبور کند ، استفاده از کول پد در کنار فن گزینه مناسبی است.

توسط گازهایی که در داخل HEATSINK موجود می باشد ، گرما از روی سطح GPU و CPU به جلوی فن منتقل و توسط فن خارج میشود.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات