دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی کامپک HP Compaq CQ50

فن لپ تاپ اچ پی Compaq Presario CQ50-G60 فن جز مهم ترین قطعات لپ تاپ HP Compaq Presario CQ50 می باشد.اهمیت این قطعه به این خاطر است که عملیات خنک کردن لپ تاپ و قطعاتش را انجام می دهد.افزایش دما در لپ تاپ اچ پی کامپک سی کیو مدل سیم کوتاه HP Compaq Presario CQ50 امری کاملا بدیهی است اما اگر ای..
806,600 ریال
فن لپ تاپ اچ پی Compaq Presario CQ50-G60-G70 مشکلات فن لپ تاپ HP Compaq Presario G70 می تواند زمینه ساز بروز اختلالات بسیار جدی تری در دستگاه شما گردد.یکی از مشکلات رایج فن لپ تاپ اچ پی کامپک HP Compaq Presario G70 سیم بلند، صدا دادن آن است.یعنی زمانی که لپ تاپ را روشن می کنید، صداهای ناهنجار و غ..
806,600 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن CQ50

فن نوت بوک اچ پی CQ50 هوای بیرونی را از طریق دریچه ها دریافت نموده و از چند قسمت لپ تاپ، هوای گرم قسمت های داخلی رابه خارج از دستگاه هدایت می نماید. یکی از راه های تشخیص خرابی فن، گوش دادن به صدای آن می باشد در حالت نرمال فن با کوچک ترین لرزش و صدا کار می نماید ولی در صورتی که صدای عجیبی می شنوید حتما فن اچ پی کامپک CQ50 خود را دقیق بررسی نمایید. بنابراین بهتر است زمان کار با لپتاپ به محل قرار دادن آن توجه داشته باشیم تا مانعی برای ورود و خروج هوا وجود نداشته باشد.

قیمت خرید فن CQ50

لپ تاپ HP Compaq CQ50-G60 دارای دو مدل فن با سیم اتصال کوتاه و بلند می باشد،در صورتی که این مدل فن با سیم اتصال کوتاه خریداری شود با دستگاه HP G70 سازگار نمی باشد پس حتما قبل از خرید به این نکته توجه داشته باشید و شما می توانید مراجعه به این صفحه عکس و قیمت خرید فن اچ پی کامپک CQ50 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات