دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی کامپک HP Compaq CQ57

فن لپ تاپ اچ پی Compaq 630-CQ43-CQ57-2000_NFB73B05H-001 سه سیم-اورجینال بالا رفتن دمای سیستم گاهی تنها به خاموش شدن سیستم ختم نمی‌شود و تبعات جدی‌ای هم دارد، از جمله آسیب دیدن قطعات، ذوب شدن آنها و حتی آتش‌سوزی! اینجاست که فن لپ تاپ  سه سیمHP Compaq 630  کاربرد حیاتی خ..
773,900 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن CQ57

وظیفه فن HP Compaq CQ57 در نوت بوک خنک نگه داشتن cpu می باشد. زمانی که دمای لپ تاپ بالا می رود فن باید شروع بکار کند درغیر اینصورت با مشکل مواجه می شوییم و باید فن را بررسی نماییم در صورت مشاهده گرمای بیش از اندازه و یا صدای نا متعارف که از فن سی پی یو ایجاد می شود در صورت مشاهده این موارد برای تعمیر و یا تعویض فن اقدام نمایید. طراحی فن اچ پی کامپک CQ57 به طوری تولید شده که کاملا استاندارد است وباعث گردش هوا و به تعادل رساندن دمای داخلی لپ تاپ میشود حتما در نگه داری و سرویس فن نوت بوک خود کوتاهی نکنید زیرا این امر سبب آسیب دیدن سی پی یو لب تاب می شود

قیمت خرید فن CQ57

هنگامی که cpu لپ تاپ HP Compaq CQ57 شروع به گرم شدن می کند  فن از طریق هیت سینک شروع به خنک کردن سی پی یو لپ تاپ می کند و در بعضی موارد به دلیل خراب بودن فن اچ پی کامپک CQ57 ، آسیب جدی به cpu وارد می شود. دراینصورت لازم است تا عیب یابی انجام شود.شما میتوانید قیمت خرید فن اچ پی HP Compaq CQ57 را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات