دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی کامپک HP Compaq CQ58

فن لپ تاپ اچ پی Compaq 2000 چهارسیم-غیر اورجینال خنک کنندگی لپ تاپ HP Compaq 2000 از طریق فن انجام می شود این مدل لپ تاپ دارای دو نوع سه سیم و چهار سیم می باشد که مدل ذکر شده فن چهارسیم آن می باشد.عملکرد فن لپ تاپ اچ پی کامپک HP Compaq 2000  به اینصورت است  که برای کاهش دما هوای گر..
555,900 ریال
فن لپ تاپ اچ پی Compaq 630-CQ43-CQ57-2000_NFB73B05H-001 سه سیم-اورجینال بالا رفتن دمای سیستم گاهی تنها به خاموش شدن سیستم ختم نمی‌شود و تبعات جدی‌ای هم دارد، از جمله آسیب دیدن قطعات، ذوب شدن آنها و حتی آتش‌سوزی! اینجاست که فن لپ تاپ  سه سیمHP Compaq 630  کاربرد حیاتی خ..
773,900 ریال
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

فن CQ58

فن cpu لپ تاپ HP Compaq CQ58 با سرعت بالا باعث چرخش هوای داخل لپ تاپ و خنک نگه داشتن آن میشود.فن اچ پی کامپک CQ58 دارای دو نوع مدل می باشد سه سیم و چهار سیم.پس حتما هنگام خرید به این نکنه توجه داشته باشید و به تعداد سیم آن توجه نمایید. امکان دارد فن HP Compaq CQ58 مطابق با عکس داخل سایت برای شما ارسال نشود. زیرا آمپر (توان) فن ها باهم متفاوت است.در هر صورت کالای مورد نظر شما دارای دارای یک هفته مهلت تست میباشد.

قیمت خرید فن CQ58

یکی از راه های تشخیص خرابی فن HP Compaq CQ58 به وجود آمدن گرمای شدید و صدای ناخراش در نوت بوک می باشد. در صورت مشاهده گرمای بیش از حد و یا صدای نا خراش که از فن ایجاد می شود در صورت مراجعه نکردن جهت سرویس یا تعویض امکان بروز مشکلاتی برای سایر قطعات بوجود می آید.شما میتوانید برای تعویض فن نوت بوک خود قیمت خرید فن اچ پی کامپک CQ58 را در این صفحه مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات