دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

فن لپ تاپ اچ پی پاویلیون HP Pavilion 17-P

فن لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-P_EG50060S1-C120 غیر اورجینال
نا موجود
فن اچ پی 15-P یکی از راه های تشخیش خرابی فن hp pavilion 15-p گوش دادن به صدای فن می باشد در حالت عادی  فن اچ پی پاویلیون 15-p  بی صدا کار می کند ولی در صورتی که صدای نا مقولی می شنوید باید حتما فن خود را بررسی نمایید ودر صورت لزوم  میتوانید قیمت خرید فن اچ پی P-15 را مشاهده نمایید...
فن لپ تاپ اچ پی Pavilion 15-P_EG50060S1-C120 اورجینال
نا موجود
Fan Laptop HP Pavilion 15-P_EG50060S1-C120 ORG دو مورد بسیار مهم از راه های تشخیص خرابی فن HP Pavilion 15-P  یکی گرمای بیش از اندازه دستگاه و دیگری صدای نا هنجار که از فن شنیده می شود در صورت بروز این مشکل برای سرویس و یا تعویض فن اقدام نمایید و برای اطلاعات بیشتر میتوانید قیمت خرید و توض..
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

17-p فن

وظیفه فن HP Pavilion 17-P درلپ تاپ تنظیم دمای cpu می باشد .فن اچ پی پاویلیون 17-P با ولتاژ 5 موجود میباشد.این قطعه از نوت بوک از قطعات خنک کننده این مدل لپ تاپ می باشد که از موارد خرابی فن اچ پی 17-P تجمع گرد و غبار بر روی پره های فن می باشد،این مشکل به دلیل استفاده لپ تاپ در محیط های آلوده به گرد و خاک و پرز ایجاد می شود بنابراین برای پاک سازی فن لازم است لپ تاپ باز شود و کاملا پاک سازی شود. 

17-p قیمت خرید فن

از کار افتادن و یا بروز اختلال در عملکرد فن لپ تاپ HP Pavilion 17-P می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جدی در بخش های مختلف لپ تاپ اچ پی شود.بنابراین درصورت ایجاد صدا و بالا رفتن دمای دستگاه جهت عیب یابی نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.شما می توانید با مراجعه به این صفحه قیمت خرید فن نوت بوک اچ پی پاویلیون 17-P را مشاهده نمایید.
 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات